Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ogromne wyróżnienie dla rybnickich rowerzystów

Drugi raz w historii polskiego kolarstwa nasi reprezentanci zostali zaproszeni na cykl prestiżowych zawodów Downmall Tour, odbywających się w największych centrach handlowych sześciu europejskich miast. Wśród zaproszonych zawodników znaleźli się Jakub Kocjan i Tomasz Kozioł z klubu Cherry Hills Riders Rybnik.

Ogromne wyróżnienie dla rybnickich rowerzystów
Tomek Kozioł (niebieski kask) i Jakub Kocjan już niebawem wystartują w prestiżowym cyklu zawodów Downmall Tour

Berlin, Hanower, Frankfurt, Bratysława, Budapeszt oraz Praga. W centrach handlowych tych europejskich miast odbędą się tegoroczne, prestiżowe zawody rowerowe pod nazwą Downmall Tour. Do udziału w cyklu zaproszeni zostali między innymi zawodnicy z Rybnika. – Organizator, Eastern Gravity, po raz kolejny docenił wyniki dwóch naszych zawodników, kwalifikując ich do grona trzydziestu najlepszych sportowców z Europy. Jakub Kocjan i Tomasz Kozioł dostali niepowtarzalną okazję promocji wyczynowego sportu kolarskiego oraz pokazania swoich dotychczasowych mistrzowskich umiejętności. Tomek i Jakub stają się rozpoznawali nie tylko w Polsce, ale i na arenie europejskich miast. Jesteśmy zaszczyceni i dumni, że to właśnie nasi zawodnicy dostali zaproszenia na tak prestiżowe zawody – powiedziała Janeta Janocha, prezes klubu Cherry Hills Riders Rybnik. Cykl niezwykle widowiskowych zawodów, które skupiają ogromną ilość pasjonatów rowerowych sportów ekstremalnych, rozpoczyna się już 23 stycznia w Berlinie, w Centrum Handlowym Eastgate. Wszystko zakończy się 20 lutego w Centrum Handlowym Arkady Pankrac w Pradze.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].