Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

IX Gala Raciborskiego Sportu przeszła do historii [ZDJĘCIA]

Coroczna impreza dla sportowców z powiatu raciborskiego nadzwyczaj udana. W 2015 roku raciborscy sportowcy ciężką pracą wywalczyli mnóstwo medali, a w piątkowy wieczór w Domu Kultury "Strzecha" zostali nagrodzeni.

IX Gala Raciborskiego Sportu przeszła do historii [ZDJĘCIA]

Raciborskimi Championami za mistrzostwo Polski w kategorii seniorów zostali nagrodzeni: Agnieszka Król, Arkadiusz Gucik, Monika Brzostek i Sebastian Jezierzański. Wśród sportowych nadziei olimpijskich znaleźli się: Klara Gotzmann, Artur Grela i Kacper Wieczorek. Trenerem roku został wybrany Karol Szynol. W kategorii sportu dzieci i młodzieży za sukcesy Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego nagrodę odebrała dyrektor Ewa Lewandowska.

Wydarzeniem roku mianowano trzy imprezy: I Rafako Półmaraton Racibórz, II Międzynarodowy Turniej Siatkarski i Puchar Polski Masters w pływaniu. Za sukces drużynowy zostali nagrodzeni trzykrotni mistrzowie Polski w zapasach w stylu klasycznym młodzików - MKZ Unia Racibórz.

Wyróżniono również zawodników z sporcie amatorskim, a znaleźli się wśród nich: Katarzyna Skrzypiec, Magdalena Wośkowska, Paweł Klinik, Łukasz Woźniakowski, Łukasz Kocurek i drużyna siatkarzy Rafako S.A. Wydarzeniem specjalnym okrzynięto 45-lecie powstania MKS-SMS Victoria Racibórz, a nagrody odebrali trenerzy klubu.

Ponadto startosta raciborski Ryszard Winiarski i prezydent miasta Mirosław Lenk wyróżnili aż 70 sportowców za medale na mistrzostwach Polski.

W przerwach od wręczania nagród występowali wokaliści zespołu Perspektywa.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
mhl999 23.01.2016 07:17

musiałobyć niezmiernie nudno i kiczowato skoro wyróżniono aż 70 sportowców. nie wiem czy na gali wręczenia oskarów wyróżnia się aż tylu aktorów/reżyserów. osoba odpowiedzialna za organizację imprezy powinna puknąć się w czoło, a jej przełożeni powinni wyrównać sufit i zastanowić się gdzie sens i logika wyróżniania 70 osób w 100tys powiecie. Sądząc po opisie to cel jaki komuś przyświecał brzmiał "dla każdego coś miłego". Nagradzać i wyróżniać powinno się jednostki wybitne, a nie jak leci.