Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Krzysztof Oślizło z Gwiazdy Skrzyszów odebrał nagrodę za gola 2015 roku

Mówi o sobie, że jest lewonożnym ofensywnym obrońcą. Wykonuje dużo rzutów wolnych, z których niejednokrotnie strzela piękne bramki. 28-letni Krzysztof Oślizło z LKS Gwiazda Skrzyszów odebrał dziś nagrodę w VI plebiscycie na Gola Roku portalu sport.nowiny.pl i sklepu sportowego Stan-Sport z Nędzy.

Krzysztof Oślizło z Gwiazdy Skrzyszów odebrał nagrodę za gola 2015 roku
W imieniu Stanisława Wróbla, właściciela Stan-Sport z Nędzy nagrodę Krzysztofowi (z prawej) wręczył pracownik sklepu Dawid Prekaniak (z lewej)

Materiał wideo:

Gol, który zwyciężył w naszym plebiscycie padł w rundzie jesiennej trwającego sezonu w meczu Naprzodu 32 Syrynia z Gwiazdą Skrzyszów. - Bardzo pozytywnie pamiętam tamten mecz, bo zwycięska bramka w plebiscycie, była golem na 2:2, a przegrywaliśmy już 2:0. Ostatecznie zwyciężyliśmy 3:2 - wspomina Krzysztof Oślizło.

Krzysztof gra w piłkę od szóstego roku życia, grał w trampkarzach Odry Wodzisław, ale większość swojej przygody z piłką spędził w Gwieździe Skrzyszów, grając przez chwilę nawet w IV lidze. - W meczu z Syrynią trener i koledzy z drużyny zaufali mi dając strzelać na bramkę i padł z tego ładny gol. Zdarzało mi się zdobywać ładniejsze bramki w życiu, ale ta również była ładna - przyznał obrońca ze Skrzyszowa.

Zwycięski w plebiscycie gol został strzelony lewą nogą. - Od dziecka lepiej grałem lewą nogą, prawa zazwyczaj służy mi do wysiadania z tramwaju - śmieje się Krzysztof i mówi: Porównują mnie do ofensywnego Davida Alaby z Bayernu Monachium.

Plebiscyt zorganizowaliśmy już po raz szósty. - Jest to bardzo fajna sprawa. Uważam, że co roku powinno się takie coś powtarzać. W lokalnym społeczeństwie takie inicjatywy bardzo się ludziom podobają. Piłkarze to nie tylko ligi zagraniczne czy ekstraklasa. W takich lokalnych klubach też padają ładne bramki. Kibice chodzą na mecze i oglądają zespoły z niższych lig, bo widzą kolegę, znajomego czy kuzyna. Kierownik drużyny od nas wspominał na koniec roku, że zawsze taki plebiscyt był i mam szansę wygrać z tą bramką - co jak wiemy dziś - właśnie się stało - powiedział zadowolony K. Oślizło.

Za wygrany w plebiscycie bon w wysokości 200 zł ufundowany przez sklep sportowy Stan-Sport z Nędzy wybrał sobie koszulkę i buty halówki.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].