Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mecz wyjazdowy RAPTORS Racibórz

Kolejny dobry występ naszej drużyny futbolu amerykańskiego Raptors Racibórz. W dniu 14.05 klub rozegrał w Bielawie sparing z drużyną OFM Bielawa Snakes. Sprawdzian zakończył się wynikiem 19:6 dla Raptors.

Mecz wyjazdowy RAPTORS Racibórz

Mecz ten był kolejnym sparingiem przygotowującym naszych futbolistów do turnieju w Raciborzu, który odbędzie się 20 sierpnia na stadionie PWSZ. Mecz od początku do końca kontrolowany był przez drużynę z Raciborza. Pierwsze przyłożenie zdobyli w pierwszej kwarcie po długim biegu Tomasza Suchanka (rozgrywający). Wynik 6:0 utrzymał się do końca drugiej kwarty. W trzeciej przyłożenie dla Raptors, również po biegu, zdobył Patryk Wyglenda (biegacz). Rywale odpowiedzieli jednym przyłożeniem na początku czwartej kwarty. I jak się później okazało, były to ich ostatnie punkty w tym meczu. Raptors punktowali jeszcze raz za sprawą przyłożenia Adriana Rosika i udanego podwyższenia przez kopnięcie na bramkę w wykonaniu Karola Franciszkiewicza. Na wyróżnienie jak zwykle zapracowała sobie formacja defensywna Raptors Racibórz. Twarda gra z ich strony to już niemal pewnik w każdym meczu.

Drużyna OFM Bielawa Snakes będzie miała szansę na rewanż już 28 maja w Raciborzu.

Fot. Domnika Płaszewska

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].