Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Samborowice liderem w szczypiorniaku

Trzecia edycja gminnego turnieju piłki ręcznej "Od pierwszaka gram w szczypiorniaka'' miała swój finał na hali sportowej ZSP w Pawłowie.

Samborowice liderem w szczypiorniaku

Po ośmiu miesiącach walki w czterech szkołach wyłoniono tegorocznych mistrzów, którymi zostali młodzi piłkarze ręczni z Samborowic przed Pawłowem, Krowiarkami i Pietrowicami. Indywidualnie wyłoniono też najwszechstronniejszych zawodników z każdej drużyny. Nagrodzeni statuetkami zostali: Przemysław Frańczuk (Samborowice), Paulina Fojcik (Pawłów), Ania Kocur (Krowiarki), Bartek Olender (Pietrowice).

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale a najlepsza drużyna puchar. Nagrody sfinansował Wójt Gminy Pietrowice Wielkie a poczęstunek miejscowa placówka ZSP Pawłów.

Wyniki zawodów w Pawłowie:

Pawłów - Samborowice 14-17

Pietrowice - Krowiarki 11-6

Pawłów - Pietrowice 16-7

Krowiarki - Samborowice 16-15

Pawłów - Krowiarki 22-12

Samborowice - Pietrowice 25-18

Tabela po czterech turniejach:

1. Samborowice 34 pkt

2. Pawłów 25 pkt

3. Krowiarki 23 pkt

4. Pietrowice 14 pkt

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].