Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Grzmoty z Rybnika będą walczyć w Opolu

Drużyna futbolu amerykańskiego Rybnik Thunders już w najbliższą niedzielę rozegra wyjazdowy mecz z Wolverines Opole.

Grzmoty z Rybnika będą walczyć w Opolu

Przed Grzmotami to drugie spotkanie w lidze PLFA II. Wszyscy zawodnicy mają zapewne w pamięci swój ostatni mecz, w którym niestety oddali inicjatywę przyjezdnej drużynie. Choć organizacyjnie stanęli na wysokości zadania i przygotowali wspaniałą oprawę swojego pierwszego meczu w sezonie, który rozegrali na stadionie miejskim w Rybniku. Sportowo ulegli drużynie z Łazisk Górnych.

Dawid Żebrak, wiceprezes Rybnik Thunders przyznał, że drużynę czeka bardzo trudne zadanie, jednak wierzy w końcowy sukces - Do Opola jedziemy w dobrych nastrojach i mamy nadzieję, że w takich też wrócimy. Wyciągnęliśmy wnioski z ostatniego spotkania, wprowadziliśmy kilka zasadniczych zmian w zespole dlatego wierzę w wygraną. Tym bardziej, że zawsze dajemy z siebie maksimum i walczymy do ostatniej sekundy.

W niedzielnym spotkaniu zmierzą się dwie drużyny, które (póki co) mają podobne ambicje w tym sezonie. Ekipa Grzmotów podrażniona porażką będzie chciała dać z siebie jak najwięcej, jednak na korzyść gospodarzy z Opola przemawia przewaga własnego stadionu i publiczności.

Mecz z Wolverines Opole to zawsze ciężki bój, tym bardziej teraz gdy na koncie mamy już porażkę na starcie. Nie będziemy faworytem, dlatego mocno skupimy się nad tym by zagrać po prostu swoje – dobrze, mocno, skutecznie. Zapowiada się więc całkiem interesujące spotkanie – powiedział Rafał Grabowski, head coach Rybnik Thunders.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Zuzanna C. (89.79. * .238) 15.07.2016 20:17

Bardzo proszę następnym razem zaznaczyć kto jest autorem zdjęcia.