Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Górnicy z Boguszowic pokonali górników z Radlina i czekają na nowe trybuny [ZDJĘCIA]

Piłkarze grający w Podokręgu Rybnik nie mieli zbyt wiele chwili wytchnienia po sobotniej pierwszej kolejce i już w poniedziałek rozegrali drugą serię spotkań. W A klasie Górnik Boguszowice podejmował u siebie South Energy Partners KS Górnik Radlin.

Górnicy z Boguszowic pokonali górników z Radlina i czekają na nowe trybuny [ZDJĘCIA]

W rywalizacji Górników lepszy okazał się ten z Boguszowic, który już w pierwszej minucie objął prowadzenie po golu Roberta Rudka. Gospodarze dosyć szybko zadali drugi cios, a na listę strzelców wpisał się Marcin Kołodziejczyk. Ten sam zawodnik strzelił trzeciego gola z rzutu karnego. Zwycięstwo cieszy miejscowych, jak i to, że w październiku na stadionie pojawią się nowe trybuny na 1400 miejsc siedzących.

KS Górnik Boguszowice - South Energy Partners KS Górnik Radlin 3:0 (3:0)

Robert Rudek 1., Marcin Kołodziejczyk 10., 36.-k.

Sędziowali: Marcin Bochynek, Andrzej Gorzawski, Rafał Sobeczko (KS Rybnik)

Żółte kartki: Sebastian Łuczak, Arkadiusz Szymura (obaj Boguszowice) - Karol Rek (Radlin)

BOGUSZOWICE: Mateusz Kaczor - Krzysztof Piełka, Paweł Szczeciński, (88. Kamil Łuc) Sebastian Łuczak, Arkadiusz Szymura, Patryk Szopa, Rafał Przybyszewski (75. Radosław Redas), Marcin Kołodziejczyk (72. Piotr Stanek), Robert Rudek, Dawid Niestrój (65. Jarosław Gorzyński), Kamil Sobik. Trener: Adam Roezner.

RADLIN: Kacper Kłopocki - Wojciech Frycz, Karol Rek, Krzysztof Cyran (35. Dawid Sachs), Patryk Kraszczyński, Marcin Plura, Rafał Radecki, Michał Jaskólski, Marek Kłapsia (46. Tomasz Kunatowski), Tadeusz Pinior (46. Mirosław Pawlusiński), Adrian Śliwa (65. Gracjan Papok). Trener: Adrian Konieczny.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].