Wtorek, 13 kwietnia 2021

imieniny: Przemysława, Hermenegildy, Marcina

RSS

Czwarta porażka Unii u siebie

02.10.2016 20:13 | 7 komentarzy | art

Kolejna porażka Unii Turza. Tym razem lepszy okazał się Ruch Zdzieszowice, który wygrał na stadionie przy Bogumińskiej 2:1. To już 6 porażka unitów w tym sezonie.

Czwarta porażka Unii u siebie
Trener Unii Jan Adamczyk ma o czym myśleć
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kibice Unii liczyli, że po tęgim laniu jakie przed tygodniem sprezentowała podopiecznym trenera Jana Adamczyka bielska Stal, ich drużyna będzie chciała zmazać plamę na honorze i wreszcie zdobędzie 3 punkty. Nic z tego.

Od początku lepiej spisywali się wyżej notowani goście, którzy udokumentowali swoją przewagę w 39. minucie. Dawid Czapliński dośrodkował z prawej flanki a Łukasz Damrat otworzył wynik meczu. Po zmienie stron gra się wyrównała, a w 75. minucie Mateusz Sitnik wykończył koronkową akcję gospodarzy.

Ci jednak z remisu „cieszyli” się raptem 4 minuty. 11 minut przed upływem regulaminowego czasu gry Jarosław Wieczorek podał idealnie w tempo do Mateusza Szatkowskiego, a rezerwowy Ruchu nie miał problemu z pokonaniem golkipera Unii.

Gospodarze w końcówce mocniej przycisnęli ale do remisu nie udało się doprowadzić i Unia przegrała 4 mecz na własnym obiekcie. Tymczasem z klubu płyną sygnały o braku atmosfery w szatni zespołu, co jednak w obecnej sytuacji raczej nie dziwi. Po 10 kolejkach Unia ma swoim koncie raptem 8 punktów i zajmuje 16. miejsce w ligowej tabeli.