Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia Turza ma nowego trenera - z Odry Centrum Wodzisław

Unia Turza Śl.  ma od dziś nowego szkoleniowca. To Piotr Hauder, który do tej pory był trenerem MKP Odry Centrum Wodzisław, drużyny występującej na codzień w klasie okręgowej. 

Unia Turza ma nowego trenera - z Odry Centrum Wodzisław
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Hauder związał się z Unią kontraktem, który obowiązywał będzie do końca obecnego sezonu, jednak z możliwością jego przedłużenia na kolejny sezon. Celem numer jeden stawianym trenerowi jest oczywiście utrzymanie w III lidze.

Hauder swoją karierę trenerską rozpoczynał w Fortecy Świerklany, z którą awansował od klasy A do IV ligi. Trenował później IV-ligową Unię Racibórz, II-ligowego Nadwiślana Góra, a ostatnio MKP Odrę Centrum, z którą awansował do klasy okręgowej. 

Z kolei trenerem Odry Centrum po odejściu Haudera do Turzy został Bartłomiej Socha, który poprowadzi ten zespół do końca bieżącej rundy. 

10 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kibic2 (83.30. * .77) 10.10.2016 10:47
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

w Babienicy tez budowano 3 lige a skonczono w A klasie tak skonczy Turza-szkoda ładować w to pieniadze,tak naprawde to Turza w 3 lidze nigdy nie powinna grać w TG nie istniała a fartem wygrała

~kaz (89.25. * .2) 10.10.2016 09:56

czy kara 2 meczy dla trenera Haudera przestala dzialac ze moze usiasc na lawce Turzy

~mazur@ (83.4. * .9) 08.10.2016 23:41

Dmowski, zgadzam się z Tobą - chce się gość wybić za wszelką cenę. Pozaczynał pracę w kilku miejscach, nigdzie nie skończył bo już leciał do innego klubu. Jak napisałem wcześniej - na razie poza pracą w Świerklanach nie ma się czym pochwalić.

anonimus 08.10.2016 23:14
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Dmowski to teraz emeryty też zajmują miejsca młodym i w fusbalu? tak jak ktoś powiedział "Wodzisław miasto emerytów",ja bym powiedział tak : Młodzieżowy Klub Piłkarski Centrum powinien zmienić nazwę na Emerycki KP Centrum Zielisław spółka z o.o. "Bolko" ,a na trybunach tylko +50.

Dmowski 08.10.2016 02:57
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Podobno z Sochą i Malinowskim ,miał odbudować piłkę w Wodzisławiu.Starał się o angaż w Jastrzębiu,jednak tam wtedy zarząd zdecydował się na Skrobacza.Chce się synek wybić za wszelką cenę.A niech Mu się uda!

~mazur@ (83.4. * .72) 08.10.2016 01:58
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

tak jak ceniłem trenera Haudera za pracę w Świerklanach, tak potem już niczym nigdzie pochwalić się nie mógł. od pewnego czasu pracuje na opinię najbardziej przereklamowanego trenera z naszego regionu.

~gargamel (91.195. * .238) 07.10.2016 15:42
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Ja ci powiem co się zacielo pieniądze pieniądze.

~tmwiernykibic14 (85.11. * .186) 07.10.2016 12:51
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Drużyna Uni ma wielu zawodników, którzy potrafią grać w piłkę, tylko coś się zacieło.Nie jestem fachowcem od piłki nożnej, a tylko kibicem, ale wydaje mi się, że w środku pola brakuje konstruktora-reżysera gry, takiego jakim był w poprzednim sezonie był Polak. Życzę nowemu trenerowi i drużynie powodzenia w walce o utrzymanie się w III lidze.

~gega (91.195. * .238) 07.10.2016 09:12
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Pan ph nic nie zrobi.jak nie wiesz o co chodzi to o kasę.3 liga to nie żarty.rogowy same to doswiatczyly.po kolejnych 3 meczch zawodnicy spakuja buty i pójdą papa.tak jak zrobili w rogowie czy gorzycach.

~kibicw (94.254. * .127) 07.10.2016 08:50

Oby się utrzymali bo ze Zdzieszowicami te 1:2 to najniższy wymiar kary był. Po pierwszej połowie Turza ze 2-3:0 powinna przegrywać, bo n8c nie grali, a goście totalnie dominowali na boisku.