Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rybnik Thunders szuka chętnych do gry

Drużyna futbolu amerykańskiego przeprowadza rekrutację. 

Rybnik Thunders szuka chętnych do gry

– Chcesz być jednym z nas i użyć swojej energii do walki na boisku oraz spróbować swoich sił w sporcie, w którym liczy się serce i duch walki? Nie zastanawiaj się tylko przyjdź! Bądź wielki! Zostań "Grzmotem". Spotkanie treningowo-rekrutacyjne odbędzie się w sobotę i niedzielę 22 i 23 października od godz.15.00 w Rybniku. Zapraszamy na Orlik przy Zespole Szkół nr 3 przy ul. Orzepowickiej 15A – informują działacze rybnickiego klubu.

Rekrutacja odbędzie się na sztucznej murawie, sprawdzane będą przede wszystkim warunki fizyczne potencjalnych zawodników oraz zostaną przybliżone podstawowe zasady futbolu. Warunkami uczestnictwa w rekrutacji jest ukończenie w bieżącym roku 17. roku życia, strój i obuwie sportowe oraz chęć do gry. – Na rekrutację zapraszamy również osoby, które chcą zostać wolontariuszami w drużynie. Poszukiwane są osoby, które chcą zdobyć doświadczenie przy organizacji dużych imprez sportowych i chcą wspomagać drużynę w działaniach promocyjnych. W razie braku możliwości stawienia się na rekrutacje w wyznaczonym dniu, prosimy o kontakt mailowy lub przez nasz funpage na Facebooku– na pewno znajdziemy rozwiązanie – powiedział Dawid Żebrak, rzecznik prasowy Rybnik Thunders.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].