Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Start prowadził, ale Studzienna wywiozła z Pietrowic Wielkich komplet punktów

Do przerwy gospodarze byli lepsi od raciborzan o jedną bramkę. Po przerwie goście zaliczyli dwa trafienia i dowieźli przewagę do końcowego gwizdka.

Start prowadził, ale Studzienna wywiozła z Pietrowic Wielkich komplet punktów
Gospodarze próbowali pokonać bramkarza Studziennej, ale ten zachował w drugiej połowie czyste konto

Na 1:0 dla Startu trafił Damian Herud i taki wynik był do przerwy. Drugie 45 minut należało do przyjezdnych. Ekipa pod wodzą Wojciecha Grabinioka odniosła trzecie, kolejne zwycięstwo. Gole na wagę wygranej zdobyli dla Studziennej Jacek Świerczyński i Marcin Psota. - Poczułem niepokój w samej końcówce gdy pietrowiczanie przedostali się pod naszą bramkę po błędzie obrońcy i był rzut rożny. Ostatecznie wybroniliśmy się spod naporu gospodarzy w tamtym momencie - przyznał W. Grabionok. Spytany czy nie żal mu straconych u siebie 3 punktów trener Marek Klobuczek skwitował: jeszcze jak! Liczniejsza niż zwykle widownia w Pietrowicach Wielkich miała sporo pretensji do trójki sędziowskiej, zarzucając arbitrom w drugiej połowie nieodgwizdane faule i zagrania ręką.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~z_fotela (195.245. * .251) 23.10.2016 19:21

Na handballu babskim na hali w Pietrowicach je więcej ludzi

~studziennnaaaa (83.26. * .167) 23.10.2016 19:07

Studziennnnaaaaaaa ! :D

~Racek99 (77.253. * .214) 23.10.2016 19:07

Prosze was.....liczniejsza widownia???? Tam nie było nawet 100 osób....( wliczając w to zawodników)