Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Lyski wygrały z Ocicami. Bronek Kłosek strzelał w drugiej połowie [FOTO]

Cztery razy Bronisław Kłosek i kolejna wygrana LKS Lyski w raciborskiej A klasie stała się faktem. Gospodarze męczyli się w pierwszej połowie, ale mecz mógł potoczyć się inaczej, gdyby sędziowie dostrzegli obronę rękoma na linii bramkowej jednego z zawodników z Ocic. Lyszczanie swoje osiągnęli po przerwie za sprawą goli Kłoska. Zobacz zdjęcia!

Lyski wygrały z Ocicami. Bronek Kłosek strzelał w drugiej połowie [FOTO]

LKS Lyski - LKS Ocice Racibórz 4:0 (0:0)

Bronisław Kłosek 65., 75., 85., 88.

Żółte kartki: brak

LKS Lyski: Dariusz Bierza - Kamil Gawlyta, Dawid Glapiak (70. Mateusz Janus), Krzysztof Janoszek, Bronisław Kłosek, Łukasz Kuczera (85. Daniel Mrozek), Dawid Nieszporek, Szymon Przygoda, Tomasz Tytko (80. Mateusz Pastor), Sebastian Urbaś, Czesław Wojciechowski (60. Tomasz Langer). Trener: Damian Cichecki.

LKS Ocice: Denis Mikołajec - Jan Hopko, Michał Joszko, Daniel Skupnik, Wojciech Sochacki, Marcin Swandula, Szymon Szramowski, Mirosław Szurgacz, Artur Wolnik, Artur Wróblewski. Trener: Dariusz Karasiewicz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].