Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Grała młodzież z Orzepowic i Niewiadomia [ZDJĘCIA]

Lider z Niewiadomia wygrał 8:0.

Grała młodzież z Orzepowic i Niewiadomia [ZDJĘCIA]

Juniorzy młodsi z Orzepowic i Niewiadomia spotkali się w meczu 13., ligowej kolejki. Faworytem spotkania była ekipa z Niewiadomia, która jest liderem rozgrywek w grupie B. Goście spisali się w tej roli znakomicie, rozbijając swoich rówieśników z Orzepowic aż 8:0. Zapraszamy do fotorelacji z tego meczu.

Juniorzy młodsi B1 – grupa B (Podokręg Rybnik)

Wyniki XIII kolejki (05/06.11.2016)

Jankowice – Grabownia-Golejów 4:1 (2:0)

Marklowice – Rogoźna 4:1 (3:0)

Orzepowice – Niewiadom 0:8 (0:1)

Szczejkowice – Polaris Żory 8:1 (3:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Niewiadom133282:33
2.Jankowice133143:24
3.Orzepowice132435:25
4.Marklowice132141:40
5.Polaris Żory131433:58
6.Szczejkowice131331:38
7.Rogoźna131025:46
8.Grabownia-Golejów13722:48

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].