Niedziela, 25 sierpnia 2019

imieniny: Ludwika, Luizy, Patrycji

RSS

Strzelec Gorzyczki uległ AZS UEK Kraków [ZDJĘCIA]

14.11.2016 13:10 | 0 komentarzy | kozz

W niedzielę mecz II kolejki II ligi futsalu mężczyzn rozegrali piłkarze Strzelca Gorzyczki i AZS UEK Kraków. Krakowianie zwyciężyli 9:5. Dla Strzelca to pierwsza porażka w tym sezonie. Zobacz zdjęcia z meczu!

Strzelec Gorzyczki uległ AZS UEK Kraków [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

LKS STRZELEC GORZYCZKI - AZS UEK KRAKÓW 5:9 (3:3)

Bramki dla Gorzyczek: 2x Maciaszczyk, 2x Majchrzak, 1x Mickiewicz. Dla Krakowa: 2x Daniel Bukalski, 2x Tomasz Bieda, 2x Marcin Gajewski, 1x Jakub Mączyński, 1x Kamil Krajewski, 1x Piotr Janik

Szymon Wesołowski, trener Strzelca Gorzyczki: Mecz na pewno mógł się podobać kibicom, którzy licznie przyszli nas wspierać. Za szybko pozwoliliśmy sobie strzelać bramki i nie szanowaliśmy piłki gdy byliśmy w jej posiadaniu. Uczulałem chłopaków jak gra Kraków i niestety nasze założenia na to spotkanie panowie realizowali bardzo opornie. Dużo naszych błędów indywidualnych pozwoliło "akademikom" na zdobywanie kolejnych bramek. Zabrakło nam świeżości i kilku zawodników, którzy w najbliższym spotkaniu dołączą już do drużyny. Nie można oczywiście odbierać chłopakom z Krakowa momentami naprawdę ciekawej, kombinacyjnej gry. Cierpliwie od pierwszej do ostatniej minuty "grali swoje" i to przyniosło im trzy punkty, których serdecznie im gratuluje. Przed rozpoczęciem sezonu kalkulowałem porażki w pierwszych spotkaniach wiedząc, że nie będę miał wszystkich zawodników do swojej dyspozycji.