Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Strzelec Gorzyczki wygrał w Mikołowie. Pięć bramek Mnochego

Pierwsze zwycięstwo w drugiej lidze odnieśli futsalowcy Strzelca Gorzyczki. Drużyna trenera Wesołowskiego wygrała w Mikołowie 8:2.

Strzelec Gorzyczki wygrał w Mikołowie. Pięć bramek Mnochego
Ariel Mnochy / fot. Daria Podkowa Photography

Kamionka Mikołów - LKS Strzelec Gorzyczki 2:8

Bramki dla „Kamionki”: Jastrzębski i Mokwa

Bramki dla „Strzelca”: 5x Mnochy, 2x K. Neznal, 1x Zygmunt

Widzów: 278

Kadra LKS Strzelec Gorzyczki: Mateusz Masiuk (GK, Daniel Szadurski (GK) – Ariel Mnochy, Kamil Neznal, Krzysztof Mickiewicz (K), Dawid Zygmunt – Dawid Burzawa, Mateusz Majchrzak, Szymon Hatłas, Tomasz Białek, Patryk Wróbel.

Szymon Wesołowski, trener Strzelca Gorzyczki: Byliśmy świadkami bardzo dynamicznego spotkania. Dużo goli i wiele sytuacji niewykorzystanych pod obiema bramkami. Nareszcie dysponowałem pełną kadrą zawodników i dało to wymierną korzyść w postaci wyniku i pierwszego kompletu punktów. Te punkty cieszą, ale martwi fakt dużej ilości niewykorzystanych sytuacji i dłuższych przestojów w grze ofensywnej. Przeanalizujemy mecz i przygotujemy się odpowiednio do sobotniego spotkania wyjazdowego z GSF Gliwice. Dziękuję drużynie Kamionki za wspólne stworzenie tego ciekawego spotkania. Gratuluję kibiców, którzy licznie zebrali się i wspierali Was. Życzę powodzenia i do zobaczenia w drugiej rundzie przy Wiejskiej.

MIEJSCEDRUŻYNAMECZEPUNKTYBRAMKI
1.WLKS Kmicic Częstochowa2610-2
2.Rekord II Bielsko-Biała266-1
3.GSF Gliwice2410-5
4.LKS Strzelec Gorzyczki3416-14
5.FK Odra Opole3411-12
6.Kamionka Mikołów347-12
7.Gwiazda II Ruda Śląska2315-8
8.GAP UEK Kraków2310-7
9.LMKS Piast Gorzów Śląski2013-29

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].