Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wyrównany bój kadetów AZS Rafako z Bielsko-Białą [ZDJĘCIA]

W poniedziałek w Arenie Rafako w Raciborzu rozegrano ligowy mecz kadetów i sparingowy młodzików. W obu pojedynkach mierzyli się zawodnicy AZS Rafako Racibórz i BBTS Bielsko-Biała.

Wyrównany bój kadetów AZS Rafako z Bielsko-Białą [ZDJĘCIA]

Mecz ligowy kadetów:

KS AZS Rafako Racibórz - BBTS Bielsko-Biała 2-3 (25:23, 26:24, 20:25, 16:25, 13:15)

Skład Rafako: Mateusz Sokolik (kapitan), Jakub Besz, Marek Rzytki, Patryk Polak, Szymon Gołuchowski, Kamil Konieczny, Daniel Nadskakulski (libero), Maciej Nowodworski, Maciej Cofała, Adam Szot, Beniamin Bartoszewski, Robert Koziarski, Wojciech Rybiński (libero), Jakub Koczwara

- Mecz rozegrany na wysokim poziomie sportowym, ale na jeszcze wyższych emocjach. Wszyscy zawodnicy byli bardzo skoncentrowani i zaangażowani w spotkanie. Szczególne uznanie dla Kuby Besza, który zagrał mecz z wybitym podczas meczu ligi amatorskiej kciukiem. Na rozgrzewce nie mógł odbijać palcami łatwych piłek, a w meczu przyjmował bardzo mocne zagrywki przeciwnika na palce. Emocji dodawał świetny doping zawodników rezerwowych obu drużyn, który pokazał, że cała drużyna musi pomagać w wygraniu meczu - powiedział trener Marcin Polowczyk.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].