Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Naprzód Czyżowice drugi w Heidenau

Drugie miejsce zajęła drużyna seniorów Naprzodu Czyżowice w turnieju halowym rozgrywanym w niemieckim Heidenau. Drużyna z Czyżowic uległa czeskiej drużynie Most w meczu finałowym.

Naprzód Czyżowice drugi w Heidenau
fot. www.facebook.com/HeidenauerSV

Wyniki meczów:

Naprzód Czyżowice - Bischofswerdaer FV 5:1

Naprzód Czyżowice - Radebeuler BC 08 6:6

Naprzód Czyżowice - SpVgg GW Coswig 4:4

Półfinał: Naprzód Czyżowice - Heidenauer SV 9:1

Finał: Naprzód Czyżowice - Most 1:1 k.3:4

Michał Adamczyk z 10 bramkami został najlepszym strzelcem turnieju.

W turniejach w Heidenau udział brały także roczniki 2000 i 2002.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~annonim (93.179. * .34) 22.01.2017 11:38

do matefret19 - wytłumaczę.w okresie przygotowawczym w większości klubów występują zawodnicy testowani to normalne,polecam zaglądać częściej to sportowej prasy, naprawdę warto.

matefret19 12.01.2017 22:52

dlaczego w druzynie z czyzowic grali zawodnicy niegrajacy w czyzowicach?