Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

Galaktikos triumfatorem XVI edycji HLPN. PRD Kühn wicemistrzem, a trzecie miejsce zdobył Salon Fryzjerski A&V. Bezpośredni awans do „elity” futsalu wywalczyły Bruki Trawiński oraz PGF Agencja Kredytowa 24. Zapraszamy do lektury.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki meczów XIII weekendu (03/05.02.2017)

  • Cukiernia Gianni – Galaktic Football 5:0 (3:0)

Tomasz Czerny 2, Jacek Herok, Michał Joszko, Mateusz Kocot.

  • Wychylylybymy – Marek&Dariusz Metallbau GmbH 8:10 (6:3)

Piotr Święty 3, Rafał Chałupiński 2, Kamil Pundyk 2, Patryk Pundyk – Radosław Szpak 4, Rafał Haras 3, Kamil Glenc, Przemysław Ekiert, Rafał Chałupiński (samobójcza).

  • Feniks – PRD Kühn 1:5 (1:2)

Michał Koczor – Krzysztof Cerkowniak 2, Marcin Pawłowski 2, Mateusz Słodowy.

  • Salon Fryzjerski A&V – Harpagany Staltech Au 4:2 (1:0)

Kamil Szałkowski 2, Kamil Łątkowski, Paweł Woniakowski – Damian Gawryluk, Wojciech Pytlik.

  • Galaktikos – Limfo-Med 3:3 (1:2)

Sebastian Margeciok, Krzysztof Seemann, Karol Knura – Adam Rutowicz, Paweł Karczewski, Tomasz Sobeczko.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Galaktikos92246:32
2.PRD Kühn92143:30
3.Salon Fryzjerski A&V91950:35
4.Limfo-Med91939:24
5.Cukiernia Gianni91641:30
6.Harpagany Staltech Au91240:30
7.M&D Metallbau GmbH91238:48
8.Galaktic Football9619:35
9.Feniks9332:54
10.Wychylylybymy9030:60

II liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wyniki meczów XIII weekendu (05.02.2017)

  • Delta-System Security – AMJ DachMig 1:9 (1:7)

Paweł Swoboda – Marcin Wieder 2, Piotr Wieder 2, Michał Sala 2, Michał Latoń, Paweł Paprocki, Michał Fulneczek.

  • MOW Rudy – Amatorzy 3:3 (2:0)

Sebastian Cieciora, Bartosz Chołuj, Andrzej Grzegorek – Michał Kowalowicz 2, Wojciech Kowalowicz.

TABELA – po rundzie zasadniczej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.PGF Agencja Kredytowa71966:10
2.MAX-FIT Baborów71554:27
3.Young Boys71237:26
4.AMJ DachMig71253:31
5.MOW Rudy71144:32
6.Delta-System Security7522:59
7.Amatorzy7419:69
8.Wyluzowani7114:55

II liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

W dniach 03/05.02.2017 roku nie rozegrano ostatniego meczu z tej grupy.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bruki Trawiński71855:24
2.Straż Pożarna Wodzisław71738:18
3.Grotrans71230:28
4.GTI Auto Spa71037:23
5.Derkowski Auto Części7932:45
6.WIL-MET7722:36
7.Auto Serwis6428:37
8.Covebo Racibórz6119:50

Zapowiedź meczu XIV weekendu (12.02.2017)

Covebo Racibórz – Auto Serwis (nd 19:00).


II liga – grupa C (Podokręg Racibórz)

Rozgrywki w tej grupie zakończyły się 30.01.2017 roku.

TABELA – po rundzie zasadniczej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Geodezja Geo-Punkt71830:17
2.Willa Wiktoria Brenna71835:18
3.Naprzód Drewutnia71326:20
4.HKS Błażejowice71026:29
5.KWS Racibórz7727:31
6.Piękny Trawnik7620:28
7.Stolarnia Lazar7616:22
8.Castorama Racibórz7319:34

II liga – grupa „mistrzowska” (Podokręg Racibórz)

Wyniki meczów XIII weekendu (04/05.02.2017)

  • Bruki Trawiński – Willa Wiktoria Brenna 1:0 (0:0)

Daniel Fryzel.

  • PGF Agencja Kredytowa 24 – Geodezja Geo-Punkt 2:1 (2:1)

Tomasz Zieliński, Marcin Stachurski – Łukasz Zajda.

Zapowiedź meczu o 3 miejsce (11.02.2017)

Willa Wiktoria Brenna – Geodezja Geo-Punkt (sb 21:00).

Zapowiedź meczu o 1 miejsce (12.02.2017)

Bruki Trawiński – PGF Agencja Kredytowa 24 (nd 20:00).


II liga – miejsca od 5 do 6 (Podokręg Racibórz)

Wynik meczu XIII weekendu (05.02.2017)

  • MAX-FIT Baborów – Straż Pożarna Wodzisław Śląski 6:7 (1:4)

Natan Skraba 5, Patryk Krajczy – Robert Żbikowski 4, Adam Szetlak 2, Adam Jachimowicz.


II liga – miejsca od 7 do 9 (Podokręg Racibórz)

Wynik meczu XIII weekendu (04.02.2017)

  • Grotrans – Naprzód Drewutnia 4:4 (1:2)

Dominik Nowak 2, Marcin Wilczek, Rafał Wilczek – Kamil Ćwik, Tomasz Grud, Denis Grud, Dominik Kupka.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
7.Grotrans114:4
7.Naprzód Drewutnia114:4
9.Young Boys000:0

Zapowiedź meczu XIV weekendu (10.02.2017)

Young Boys – Grotrans (pt 21:00).


II liga – miejsca od 10 do 12 (Podokręg Racibórz)

Wynik meczu XIII weekendu (05.02.2017)

  • GTI Auto Spa – HKS Błażejowice 5:5 (2:4)

Łukasz Musioł 2, Kamil Nowak 2, Piotr Polnik – Piotr Mikulski 2, Patryk Borzucki, Kamil Janasz, Paweł Szulc.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
10.GTI Auto Spa115:5
10.HKS Błażejowice115:5
12.AMJ DachMig000:0

Zapowiedź meczu XIV weekendu (11.02.2017)

AMJ DachMig – GTI Auto Spa (sb 20:00).


II liga – miejsca od 13 do 15 (Podokręg Racibórz)

Wynik meczu XIII weekendu (05.02.2017)

  • Derkowski Auto Części – KWS Racibórz 4:5 (3:2)

Michał Stajer, Kamil Paruzel, Tomasz Derkowski, Adam Bober – Marcin Handziuk 3, Patryk Pawęski, Remigiusz Wojaczek.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
13.KWS Racibórz135:4
14.MOW Rudy000:0
15.Derkowski Auto Części104:5

Zapowiedź meczu XIV weekendu (12.02.2017)

MOW Rudy – Derkowski Auto Części (nd 21:00).


II liga – miejsca od 16 do 18 (Podokręg Racibórz)

W dniach 03/05.02.2017 roku drużyny z tej grupy pauzowały.

Zapowiedź meczu XIV weekendu (10.02.2017)

Delta-System Security – Piękny Trawnik (pt 20:00).


II liga – miejsca od 19 do 21 (Podokręg Racibórz)

W dniach 03/05.02.2017 roku drużyny z tej grupy pauzowały.

Zapowiedź meczu XIV weekendu (11.02.2017)

Amatorzy – Stolarnia Lazar (sb 19:00).


II liga – miejsca od 22 do 24 (Podokręg Racibórz)

Wynik meczu XIII weekendu (03.02.2017)

  • Wyluzowani – Castorama Racibórz 3:4 (1:2)

Marcin Sromek, Tomasz Ząbek, Rafał Płaszczyński – Grzegorz Borys 4.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
22.Castorama Racibórz134:3
23.Grupa B – 8 miejsce000:0
24.Wyluzowani103:4

W dniach 10/12.02.2017 roku drużyny z tej grupy pauzują.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].