Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Chwałowice rozbiły Kamień [ZDJĘCIA]

Marek Gąsior zaliczył klasycznego hat-tricka.

Chwałowice rozbiły Kamień [ZDJĘCIA]
Fot. Dariusz Tukalski

W Kamieniu miejscowy KP podejmował GKS Pierwszy Chwałowice. Patrząc na ligową tabelą A klasy, to goście wydawali się być faworytem tej potyczki. Podopieczni Łukasza Wojaczka wywiązali się z tej roli bardzo dobrze, wygrywając 5:2.
Duży udział w tym zwycięstwie miał Marek Gąsior, który w pierwszej połowie zaliczył klasycznego hat-tricka, trafiając do bramki rywali m.in. już w pierwszej minucie meczu. Na przerwę obie ekipy schodziły przy prowadzeniu drużyny z Chwałowic 3:0. Po zmienia stron mecz był bardziej wyrównana, ale przyjezdni nie pozwolili wyrwać sobie kompletu punktów.
Po tej wygranej Chwałowice są na 5. miejscu w tabeli, Kamień klasyfikowany jest na pozycji 12. W najbliższy weekend piłkarze Wojaczka zagrają na własnym boisku z Górnikiem Radlin, Kamień pojedzie na mecz do Radziejowa. Zapraszamy do fotorelacji z meczu.

KP Kamień – GKS Pierwszy Chwałowice 2:5 (0:3)
Bramki
: Dawid Mandera (50.), Robert Szymura (75.) – Marek Gąsior (1., 7., 43.), Damian Bernacki (49., 90+4)

Kamień: Karol Węgrzyk, Radosław Surma, Michał Konkol, Piotr Horny, Dawid Mandera, Tomasz Wolski, Rober Szymura, Sebastian Bujnowski, Andrzej Buliński, Patryk Tudzież, Piotr Lis. Rezerwa: Andrzej Topa, Martin Horny, Jakub Kurdybanowski, Krzysztof Pierchała, Rafał Węgrzyk, Mateusz Rapacz, Kamil Regulski. Trener: Kamil Pierchała.

Chwałowice: Dawid Piszczek, Łukasz Baron, Marcin Orawiec, Mateusz Gawliczek, Mariusz Waśko, Rafał Skaba, Szymon Węgrzyk, Adam Paprotny, Michał Kaczmarczyk, Artur Łaciok, Marek Gąsior. Rezerwa: Kamil Sobieraj, Jakub Babina, Szymon Zniszczoł, Damian Bernacki, Maciej Skupień, Grzegorz Sułkowski, Sławomir Dziadek. Trener: Łukasz Wojaczek.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].