Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ochojec podzielił się punktami z Grabownią [ZDJĘCIA]

Cenny punkt wywalczyli piłkarze z Grabowni. 

Ochojec podzielił się punktami z Grabownią [ZDJĘCIA]
Fot. Dariusz Tukalski

Do Ochojca przyjechała drużyna z Grabowni, aby powalczyć o ligowe punkty potrzebne do utrzymania się w A klasie. Drużyna gospodarzy zajmuje bezpieczne miejsce, w środku tabeli, i uchodziła z faworyta tej potyczki. Dość niespodziewanie wynik meczu otworzył Tomasz Foraster i na przerwę obie ekipy schodziły przy prowadzeniu Jedności 1:0. Po przerwie Arystydes Pachucy dał wyrównanie Płomieniowi, który ostatecznie musiał się podzielić punktami ze swoim rywalem. Po 21. kolejce Ochojec jest klasyfikowany na 9. miejscu, a Grabownia na 17. Zapraszamy do fotorelacji z meczu.

Płomień Ochojec – Jedność Grabownia 1:1 (0:1)
Bramki
: Arystydes Pachucy (64.) – Tomasz Foraster (38.)

Płomień: Marcin Czok, Marcin Mazurek, Dawid Szlosarek, Marcin Oleś, Jacek Szlosarek, Paweł Orzechowski, Jakub Smołka, Kacper Matuszewski, Mariusz Szlosarek, Mateusz Matuszewski, Łukasz Bennek. Rezerwa: Igor Nowak, Arystydes Pachucy, Robert Dajka, Rafał Kowalski, Seweryn Gąsiorkiewicz, Mateusz Klimczuk, Michał Kosteczko. Trener: Krzysztof Skupień.

Jedność: Artur Twardawa, Rafał Karolewicz, Przemysław Bennek, Adam Szymanowski, Dominik Knapik, Tomasz Foraster, Jakub Zając, Daniel Bula, Kazimierz Kuczera, Maciej Chołecki, Jarosław Cofalik. Rezerwa: Andrzej Owczorz, Tomasz Czarnecki, Dennis Henek. Trener: Tomasz Knapik.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].