Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Grabiniok odczarował Studzienną. Dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu [ZDJĘCIA]

Tym razem Płomień Kobyla musiał uznać wyższość drużyny prowadzonej przez Wojciech Grabinioka.

Grabiniok odczarował Studzienną. Dziesiąte zwycięstwo w jedenastym meczu [ZDJĘCIA]

Były szkoleniowiec Rafako Racibórz i Silesii Lubomia od połowy rundy jesiennej prowadzi drużynę ze Studziennej, grającej w raciborskiej A klasie. Zespół ze Studziennej po ośmiu meczach sezonu miał zaledwie trzy punkty po trzech remisach i zajmował przedostatnie miejsce w tabeli. Zmiana trenera kapitalnie podziałała na klub z ulicy Urbana. W kolejnych jedenastu meczach raciborski klub wygrał dziesięć (przegrał tylko 0:1 z Bukowem). Wiosną kontynnuje świetną passę, a w niedzielę potwierdził ją w meczu wyjazdowym w Kobyli. Płomień przegrał z ekipą Grabinioka 2:3, a Studzienna awansowała już na ósme miejsce w tabeli do podium tracąc zaledwie cztery punkty. Miłośnicy regionalnych rozgrywek twierdzą, że jeśli wzmocniona nieco kadrowo na wiosnę ekipa ze Studziennej wygra mecze z Krzanowicami i Raszczycami, to włączy się w walkę o awans do klasy okręgowej.

LKS Płomień Kobyla - LKS Studzienna 2:3 (1:1)

Kamil Knura 20., Kamil Kubala 90.+3. - Konrad Świstowski 17., Wojciech Pytlik 47., Jacek Świerczyński 79.

Żółte kartki: Wojciech Pytlik, Dawid Waniek, Dawid Małecki (wszyscy LKS Studzienna)

LKS Płomień Kobyla: Stanisław Cyfka - Mateusz Baszczok (55. Paweł Bezuch), Grzegorz Gawron, Mateusz Gawron (75. Mateusz Sowa), Kamil Knura, Patryk Knura, Mateusz Kołodziejczyk, Kamil Kubala, Jarosław Marcisz, Patryk Organista, Patryk Pytlik. Trener: Robert Żbikowski.

LKS Studzienna: Dawid Waniek - Denis Abramczyk, Wojciech Grabiniok, Franciszek Heflinger, Mateusz Janik (65. Sławomir Pytlik), Dawid Małecki, Marcin Psota, Wojciech Pytlik, Jacek Świerczyński (85. Dawid Marcinek), Konrad Świstowski (80. Damian Grabowski), Grzegorz Wicha (78. Patryk Gurk). Trener: Wojciech Grabiniok.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].