Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Porażka Gołkowic w meczu z APN Odra Wodzisław

APN Odra Wodzisław Śląski wygrała mecz z KS Gołkowice 5:0 (1:0).

Porażka Gołkowic w meczu z APN Odra Wodzisław

Początek sobotniego meczu w Gołkowicach nie zapowiadał takiego wyniku. Pierwsza bramka dla piłkarzy APN Odra Wodzisław padła dopiero w 41. minucie meczu i to z rzutu karnego, jej autorem był kapitan, Artur Gać. Piłkarze KS Gołkowice starali się odrobić straconego gola, lecz usilne próby przejęcia piłki i strzelenia celnej bramki kończyły się porażką.

Silny wiatr i bardzo nierówne boisko dawały się we znaki zawodnikom obu drużyn. Nie przeszkodziło to jednak piłkarzom Odry w strzeleniu kolejnych czterech goli w drugiej połowie spotkania. Drugi gol, również spod nogi Gacia padł w 58. minucie, także z rzutu karnego. Kolejny, już autorstwa Damiana Tarki w 75. minucie. Kibice Odry nie zdążyli jeszcze ochłonąć, a na tablicy wyników było już 4:0. Gola w 82. minucie strzelił Mateusz Marcol. Gdy spotkanie dobiegało końca i wszyscy sądzili już, że wynik nie ulegnie zmianie, w 90. minucie piątą bramkę dla APN Odra Wodzisław Śląski strzelił Mateusz Bogumiło.

APN Odra Wodzisław Śląski - KS Gołkowice 5:0

Bramki: Artur Gać (41,58), Damian Tarka (75), Mateusz Marcol (82), Mateusz Bogumiło (90).

APN Odra Wodzisław Śląski: Karol Wacławiec, Jonasz Okrutny, Krzysztof Przydatek, Błażej Radler, Mateusz Murlowski, Artur Gać, Sebastian Markiewicz, Emanuel Markiewicz, Rafał Czogalik, Arkadiusz Ślesiński, Grzegorz Gojny

KS Gołkowice: Radosław Sosna, Jarosław Chwedoruk, Jacek Sajbor, Roman Potysz, Mateusz Kafka, Sebastian Nowak, Kamil Baranek, Piotr Syrek, Kamil CHrząszcz, Damian Nowak, Dawid Łaski

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].