Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Niespodzianka w Chwałowicach. Ochojec z kompletem punktów [ZDJĘCIA]

Płomień Ochojec ma patent na piłkarzy z Chwałowic. 

Niespodzianka w Chwałowicach. Ochojec z kompletem punktów [ZDJĘCIA]
Fot. Dariusz Tukalski

Na początku marca miał się odbyć mecz pomiędzy Pierwszym Chwałowice a Płomieniem Ochojec. Został on jednak odwołany i przełożony na Wielką Sobotę. Lepiej to spotkanie będą wspominać goście, którzy wygrali z wyżej notowaną ekipą Łukasz Wojaczka 3:0. Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie zmagań o mistrzostwo A klasy, również wygrali piłkarze z Ochojca, wtedy 5:2. Można więc powiedzieć, że trener Krzysztof Skupień znalazł skuteczny sposób, jak wygrywać z Chwałowicami. Obecnie Pierwszy zajmuje 5. miejsce w ligowej tabeli, a w najbliższy weekend zagra na wyjeździe z Gotartowicami. Płomień jest klasyfikowany na pozycji 7., kolejnym rywalem będzie zaś MKS Czerwionka. Zapraszamy do fotorelacji z Chwałowic.

Pierwszy Chwałowice – Płomień Ochojec 0:3 (0:2)
Bramki
: Jakub Smołka (16.), Łukasz Bennek (22.), Mateusz Klimczuk (66.)

Pierwszy: Dawid Piszczek, Marcin Orawiec, Mariusz Waśko, Szymon Zniszczoł, Mateusz Miur, Damian Bernacki, Szymon Węgrzyk, Łukasz Baron, Adam Paprotny, Rafał Skaba, Marek Gąsior. Rezerwa: Kamil Sobieraj, Michał Kaczmarczyk, Artur Zaciok, Wiktor Sebastian, Dawid Deszczka, Mateusz Stawinoga, Mateusz Szewczyk. Trener: Łukasz Wojaczek.

Płomień: Igor Nowak, Robert Cychowski, Dawid Szlosarek, Marcin Mazurek, Jacek Szlosarek, Mateusz Matuszewski, Mariusz Szlosarek, Jakub Smołka, Gabriel Morgała, Mateusz Klimczuk, Łukasz Bennek. Rezerwa: Rafał Kowalski, Arystydes Pachucy, Maciej Masicz, Kacper Matuszewski, Marcin Oleś, Michał Kosteczko. Trener: Krzysztof Skupień.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].