Niedziela, 25 sierpnia 2019

imieniny: Ludwika, Luizy, Patrycji

RSS

Klub Łukasza Monety bez trenera. Waldemar Fornalik opuszcza Ruch Chorzów

20.04.2017 20:05 | 0 komentarzy | kozz

Trener Waldemar Fornalik podjął decyzję o rozstaniu z Ruchem Chorzów. Sobotni mecz z Lechem Poznań będzie ostatnim, w którym poprowadzi drużynę "Niebieskich".

Klub Łukasza Monety bez trenera. Waldemar Fornalik opuszcza Ruch Chorzów
fot. Maciej Kozina
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Oświadczenie trenera Waldemara Fornalika:

Po 2,5 roku mojej pracy w Chorzowie nadszedł czas na podjęcie trudnej decyzji - sobotni mecz z Lechem Poznań będzie ostatnim, który poprowadzę w tym sezonie w roli trenera Ruchu Chorzów. Jak ciężka to była decyzja zrozumieją tylko ci, którzy wiedzą jak blisko jestem związany z Ruchem i tworzącymi go ludźmi. Razem przeżywaliśmy lepsze i gorsze chwile. Niestety, wydarzenia ostatnich miesięcy - w tym szczególnie ostatnich dni - sprawiły, że nie czułem się już wyłącznie odpowiedzialny za osiągane wyniki. Jest to sytuacja, której nie mogłem zaakceptować.

Razem z zawodnikami wykonaliśmy ciężką pracę, która dała nam na boisku 34 punkty. Rozstaję się z drużyną, którą stać na utrzymanie i z którą tworzyliśmy dobrze współpracujący kolektyw. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w tym, co wydarzyło się w Ruchu w ostatnich latach - w szczególności drużynie, wspaniałym kibicom i wszystkim współpracownikom.

Z Niebieskimi pozdrowieniami - Waldemar Fornalik

Źródło: Niebiescy.pl