Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bieg Wiosny 2017. Organizatorzy zapraszają biegaczy i kibiców [ZAPOWIEDŹ]

W ramach Biegu Wiosny odbędą się dwie imprezy, będzie też nowa kategoria. 

Bieg Wiosny 2017. Organizatorzy zapraszają biegaczy i kibiców [ZAPOWIEDŹ]

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejną edycję Biegu Wiosny. W tym roku zawody zaplanowano na 21 maja. W ramach imprezy odbędzie się Bieg dzieci i młodzieży, w ramach którego będzie prowadzona klasyfikacja szkół oraz bieg na dystansie 5 km (do startu zostaną dopuszczeni zawodnicy, którzy do dnia 21.05 ukończyli 16 lat).
Nowością w imprezie jest kategoria Rodzic i ja. Drużynę stanowi osoba biorąca udział w biegu dzieci i młodzieży oraz jej rodzic lub opiekun prawny startujący w biegu na dystansie 5 km.
Zgłoszeń można dokonywać - za pomocą formularza elektronicznego na stronie www.timekeeper.pl - zgłoszenia indywidualne, zgłoszenia szkół oraz zgłoszenia do biegu na dystansie 5 km, - możliwe w dniu zawodów - zgłoszenie indywidualne dla dzieci i młodzieży, - możliwe w dniu zawodów - zgłoszenia do biegu na dystansie 5 km, w przypadku wolnych miejsc - limit 250 osób.
WAŻNE: 16 maja, na rynku w godzinach od 10:00 do 18:00 pojawi się stoisko promocyjne MOSiR, gdzie będzie można zapisać się osobiście na Bieg Wiosny. Dodatkowo będzie można uzyskać wszelkie informacje na temat Półmaratonu Księżycowego, a także innych imprez sportowych organizowanych przez MOSiR Rybnik. Ponadto odwiedzający nasze stoisko będą mogli liczyć na miłe upominki i gadżety.

BIEG WIOSNY 2017
I. BIEGI DZIECI i MŁODZIEŻY:
a) bieg dziewcząt i chłopców - przedszkolaki - 250 m
b) bieg dziewcząt i chłopców - klasy I-III - szkoły podstawowe - 500 m
c) bieg dziewcząt i chłopców - klasy IV-VI - szkoły podstawowe - 1000 m
d) bieg dziewcząt i chłopców - klasy I-III - szkoły gimnazjalne - 1000 m
e) bieg dziewcząt i chłopców - szkoły ponadgimnazjalne - 1000 m

II. Bieg na dystansie 5 km (do startu zostaną dopuszczeni zawodnicy, którzy do dnia 21.05.2017 r. ukończyli 16 lat).

TERMIN i MIEJSCE: 21 maja 2017 r. (niedziela)
a) STARTY:
- BIEG I - przedszkolaki - 250 m - 11.00
- BIEG II - podstawówki klasy I-III - 500 m (2x 250m) - 11.15
- BIEG III - podstawówki klasy IV-VI - 1000 m - 11.35
- BIEG IV - szkoły gimnazjalne - 1000 m - 11.55
- BIEG V - szkoły ponadgimnazjalne - 1000 m - 12.15
- BIEG na dystansie 5 km - 12.45

SZCZEGÓŁY TUTAJ.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].