Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

APN Odra Wodzisław Śląski wygrywa w Zawadzie

Piłkarze APN Odra Wodzisław Śląski wygrali z LKS Naprzód 46 Zawada aż 4:0.

APN Odra Wodzisław Śląski wygrywa w Zawadzie

Pierwsza połowa spotkania przebiegła bez celnego strzału w bramkę. Cztery gole piłkarze APN Odra Wodzisław Śląski strzelili w drugiej połowie meczu. Pierwszy padł w 59. minucie z nogi Arkadiusza Ślesińskiego, następny padł w 71. minucie dzięki Grzegorzowi Gojnemu, kolejny w 84. minucie po strzale Błażeja Radlera. Sześć minut później za sprawą Łukasza Sella APN prowadził już czterema golami. Wynik ten utrzymał się już do końca spotkania.

APN Odra Wodzisław Śląski - LKS Naprzód 46 Zawada 4:0 (0:0)

Bramki: Arkadiusz Ślesiński (59), Grzegorz Gojny (71), Błażej Radler (84), Łukasz Sell (90)

APN Odra Wodzisław Śląski: Tomasz Bąkowski, Jonasz Okrutny, Krzysztof Krzyżok, Błażej Radler, Mateusz Murlowski, Artur Gać, Sebastian Markiewicz, Emanuel Markiewicz, Rafał Czogalik, Mateusz Bogumiło, Arkadiusz Ślesiński

LKS Naprzód 46 Zawada: Przemysław Cieśla, Damian Polnik, Paweł Sadowski, Szymon Kluczka, Adam Burakiewicz, Dawid Michalak, Szymon Gardawski, Kamil Polnik, Tomasz Kurzawa, Tobiasz Wodecki, Grzegorz Burdacki

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].