Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dąb Gaszowice wygrał zaległy mecz z Rudami i uciekł w tabeli [ZDJĘCIA]

Piłkarze Zdzisława Marszolika rozbili w środę Buk Rudy 7:1 i łapią większy oddech przed końcówką zmagań w klasie okręgowej.

Dąb Gaszowice wygrał zaległy mecz z Rudami i uciekł w tabeli [ZDJĘCIA]

Mecz Dębu z Bukiem to zaległe spotkanie 21. kolejki. Pierwotnie został odwołany z powodu złego stanu boiska. W środę murawa była już zdecydowanie zdatna do gry i piłkarze przy słonecznej pogodzie rozegrali spotkanie. Od początku zarysowała się wyraźna przewaga Dębu, który ostatnimi meczami bez kompletów punktów był podminowany. Po rundzie jesiennej znawcy ligi koronowali piłkarzy z Gaszowic i gratulowali im awansu do IV ligi. Jednak początek wiosny sprawił, iż rywale zaczęli deptać podopiecznym Marszolika po piętach. Po rozegraniu zaległego meczu Gaszowice mają pięć punktów przewagi i do mistrzostwa potrzebują wygrania 5 z 6 meczów jakie pozostały do końca sezonu.

LKS Dąb Gaszowice - LKS Buk Rudy 7:1

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kibicokregowki (188.137. * .235) 21.05.2017 21:13

Maja w kazdym meczu mnóstwo sytuacji ale 3/4 marnują, jesli tak dalej będzie awansuja Przyszowice.

~dsaD (89.200. * .106) 21.05.2017 11:05

Czy Gaszowice nie chcą juz awansować???Praktycznie oprócz wygranej z Rudami tracą punkty z kim popadnie...taki skład i takie wyniki???

~kibicQ5 (188.137. * .235) 18.05.2017 00:28

Gaszowice praktycznie potrzebują wygrania 4 meczy i 1 remisu z ostatnich 6 które zostały, gdyż mają lepszy bilans bezpośrednich spotkań z Przyszowicami.