Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Płomień Połomia rozgromił Polonię Niewiadom

Piękna pogoda i bardzo emocjonujący mecz - połączenie idealne, w sam raz na popołudnie.

Płomień Połomia rozgromił Polonię Niewiadom

KS Płomień Połomia zmierzył się w środę na własnym boisku z KS Polonia Niewiadom. Gospodarze do przerwy prowadzili 2:0 po celnych strzałach Grzegorza Paweli. Druga połowa meczu była jeszcze bardziej ekscytująca i zaciekła niż pierwsza. Padło kolejnych 7 goli. Ich autorami zostali: Adam Ucher, Tomasz Siegmund oraz Łukasz Matuszek. I choć wynik końcowy to 9:0, gospodarze byli pod wielkim wrażeniem gry przeciwnika.

- Ja jako były piłkarz zawsze doceniam przeciwnika, żadnego nie można lekceważyć. Polonia Niewiadom nie była jakimś "chłopcem do bicia". Ktoś może powiedzieć "wygraliście 9:0 i mówicie, że to nie jest chłopiec do bicia?"...Nie! Naprawdę dobre wrażenie zostawili goście. Widać postępy. Przecież oni na Czerwionce do 85. minuty prowadzili 1:0! - powiedział Alojzy Wita, koordynator ds. sportowych KS Płomienia Połomia. - Wiele wskazuje na to, że osiągniemy powrót do 5 ligi, ale nie mówmy hop... Powroty nie są łatwe. Spaść z klasy okręgowej jest bardzo łatwo, wejść jest bardzo ciężko - dodał.

- Jestem bardzo zadowolony z postawy piłkarzy i całego sztabu szkoleniowego. Nie był to łatwy mecz. Nie mieliśmy pełnego składu, ale chłopcy wywiązali się całkowicie ze swojego zadania. Postawili sobie cel - wygrać. Skończyło się bardzo dobrym wynikiem. Polonia Niewiadom w całym meczu pokazała, że nie jest drużyną słabą. Pełen szacunek dla nich. Myślę, że niedługo wrócą do klasy A - skomentował mecz Leszek Woryna, prezes KS Płomień Połomia.

Dziś świętowania nie było. By uczcić zwycięstwo prezes Woryna chce 24 czerwca zorganizować festyn. Będzie on połączony z meczem z Orzepowicami. 

KS Płomień Połomia - KS Polonia Niewiadom 9:0

Bramki: Adam Ucher (63,68,87), Tomasz Siegmund (70,85), Łukasz Matuszek (71,78), Grzegorz Pawela (20,44)

KS Płomień Połomia: Łukasz Tecław, Daniel Wawrziczek, Dawid Łyżwa, Daniel Lubszczyk, Adam Ucher, Marcin Plura, Tomasz Siegmund, Łukasz Kusztal, Łukasz Matuszek, Artur Kuczera, Grzegorz Pawela

KS Polonia Niewiadom: Robert Dudek, Jacek Kolorz, Łukasz Kubica, Kacper Lepich, Piotr Rosa, Szymon Krentusz, Dariusz Walencinowicz, Radosław Kaczyński, Dominik Wardenga, Tomasz Karkoszka, Robert Kuczmaszewski

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].