Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przyszłość Rogów w męczarniach wygrała derby z Naprzodem Czyżowice [ZDJĘCIA]

Niech wynik 4:1 dla Przyszłości nikogo nie myli. To nie było łatwe spotkanie klasy okręgowej dla podopiecznych trenera Tomasza Sosny. Piłkarze aktualnego lidera grupy III przez siedemdziesiąt minut niedzielnego meczu potwornie się męczyli, a rywalizacja mogła wyglądać inaczej jakby Naprzód wykorzystał karnego.

Przyszłość Rogów w męczarniach wygrała derby z Naprzodem Czyżowice [ZDJĘCIA]

Do przerwy na tablicy widniał wynik bezbramkowy. Po przerwie gospodarze, którzy wiedzieli, że muszą zapunktować, aby przegonić zwycięską w sobotę MKP Odrę Centrum wzięli się do roboty, jednak ich ataki były tak nieporadne, że efekt z nich był żaden. Być może obu drużynom przeszkadzał pierwszy w tym roku solidny upał. Piękne bezchmurne niebo i letnia aura przyciągnęła na derby ogromną publikę. Mecz na dobre rozpoczął się, gdy piłkarze Naprzodu Czyżowice w 65. minucie nie wykorzystali rzutu karnego. Bramką na tą sytuację odpowiedział Kamil Benauer strzelając na 1:0 w 71. minucie. Spotkanie straciło na jakości, gdy z powodu kontuzji boisko opuścić musiał bramkarz Naprzodu. Chwilę później 18-letniego rezerwowego golkipera z Czyżowic drugi raz pokonał Kamil Kucharski i mecz w zasadzie się zakończył, a konkretnie emocjonujący przebieg tego spotkania. Kolejne pięć minut później rezultat podwyższył Jakub Białas, a w następnej akcji było już 4:0 po golu Benauera. Na osłodę najpiękniejszym trafieniem spotkania rezultat zmienił Paweł Zdunek, który strzałem z dystansu umieścił piłkę w okienku, a ta nim wpadła odbiła się jeszcze od słupka i poprzeczki. Przyszłość Rogów wygrała bardzo ważne derby 4:1 i dzięki temu nadal jest liderem okręgówki wyprzedzając dwie Odry Wodzisław - MKP Centrum i APN.

Przyszłość Rogów - Naprzód Czyżowice 4:1 (0:0)

Kamil Benauer 71., 86., Kamil Kucharski 75., Jakub Białas 81. - Paweł Zdunek 87.

Żółte kartki: Dawid Zychma, Jakub Białas (Przyszłość) - Krzysztof Raszczok (Naprzód)

Przyszłość Rogów: Beniamin Jastrzębowski - Wojciech Pucka, Robert Szymiczek, Paweł Wojtala, Gabriel Szkatuła, Kamil Benauer (85. Sebastian Jaszczak), Adrian Suchanek, Dawid Zychma, Patryk Pietrasz (46. Jakub Białas), Jarosław Pawelec (32. Mateusz Buko), Kamil Kucharski (85. Kamil Rybarz). Trener: Tomasz Sosna.

Naprzód Czyżowice: Michał Lodwich (75. Bartosz Bielski) - Dawid Szymura (12. Szymon Grabiec), Patryk Goły, Błażej Wachtarczyk, Sebastian Sosna, Sebastian Buko, Mateusz Szuścik, Paweł Zdunek. Patryk Adamczyk, Krzysztof Raszczok, Kamil Kaczorowski. Trener: Bogusław Goły.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].