Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zuch Orzepowice wygrał w Ochojcu [ZDJĘCIA]

Dwie bramki Dawida Szpota zapewniły piłkarzom z Orzepowic komplet punktów. 

Zuch Orzepowice wygrał w Ochojcu [ZDJĘCIA]
Fot. Dariusz Tukalski

W ramach 30. kolejki zmagań o mistrzostwo A klasy podokręgu Rybnik – w Ochojcu zmierzyły się tamtejszy Płomień z Zuchem Orzepowice. W pierwszym starciu tych ekip, które miało miejsce jesienią, lepszy był Płomień wygrywając 4:3. Piłkarze z Orzepowic chcieli się więc zrewanżować ekipie z Ochojca i to się im udało. W 14. minucie na prowadzenie Zucha wyprowadził Dawid Szpot, pokonując sprytnym strzałem bramkarza miejscowych. Po zmianie stron, ten sam zawodnik, zdobył drugą bramkę i ustalił wynik spotkania na 2:0. Zuch mógł wygrać wyżej, ale jeszcze w pierwszej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Dawid Pochcioł.
Po tym zwycięstwie piłkarze z Orzepowic są na 10. miejscu w ligowej tabeli, Ochojec jest dwa czka wyżej. Zapraszamy do fotorelacji z meczu.

Płomień Ochojec – Zuch Orzepowice 0:2 (0:1)
Bramki
: Dawid Szpot (14., 62.)

Płomień: Igor Nowak, Rafał Kowalski, Dawid Szlosarek, Kacper Matuszewski, Jacek Szlosarek, Daniel Broda, Mariusz Szlosarek, Jakub Smołka, Paweł Orzechowski, Marcin Mazurek, Łukasz Bennek. Rezerwa: Daniel Piekorz, Maciej Masicz, Gabriel Morgała, Robert Dajka. Trener: Krzysztof Skupień.

Zuch: Przemysław Adamiec, Tomasz Berger, Radosław Chrószcz, Radosław Kozik, Dawid Oleś, Krzysztof Cieślik, Kamil Tumula, Kamil Mrozek, Dawid Pochcioł, Dawid Szpot, Andrzej Nowak. Rezerwa: Jakub Cieślok, Kamil Filusz, Zbigniew Dyczka, Krzysztof Pawlaszczyk. Trener: Krzysztof Pawlaszczyk.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].