Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Płomień Kobyla wygrał w Lyskach i wciąż liczy się w grze o awans do okręgówki [ZDJĘCIA]

Ważne trzy punkty z Lysek przywieźli piłkarze trenera Żbikowskiego. W czwartek pokonali LKS Lyski 2:1. W sobotę zagrają u siebie o 3 punkty z LKS Brzezie. 

Płomień Kobyla wygrał w Lyskach i wciąż liczy się w grze o awans do okręgówki [ZDJĘCIA]

Trzy punkty dla Płomienia pozwolą myśleć o awansie na miejsce premiowane awansem do okręgówki. Zawodnicy z Kobyli tracą ledwie punkt do drugich w tabeli Czarnych Gorzyc i jeśli tym podwinie się noga w meczu ze Studzienną, awans wywalczy Płomień. Brzezie również potrzebuje trzech punktów, aby spokojnie utrzymać się w A klasie.

W czwartkowym meczu pierwsi na prowadzenie wyszli goście po golu Kamila Szałkowskiego. Wyrównał na kwadrans przed przerwą Bronisław Kłosek. Decydującego gola o zwycięstwie strzelił Mateusz Kołodziejczyk w ostatnich minutach spotkania.

LKS Lyski - LKS Płomień Kobyla 1:2 (1:1)

Bronisław Kłosek 27. - Kamil Szałkowski 10., 84.

Żółte kartki: Kamil Gawlyta, Szymon Szczyrba (obaj Lyski) - Patryk Pytlik, Kamil Kubala (obaj Płomień)

LKS Lyski: Dariusz Bierza - Michał Błaszczok, Kamil Gawlyta, Krzysztof Janoszek, Bronisław Kłosek, Łukasz Kuczera (77. Dawid Nieszporek), Tomasz Langer (46. Czesław Wojciechowski), Szymon Przygoda, Szymon Szczyrba (70. Daniel Mrozek), Sebastian Urbaś, Jarosław Wojaczek. Trener: Damian Cichecki.

LKS Płomień Kobyla: Stanisław Cyfka - Grzegorz Gawron, Mateusz Gawron, Kamil Knura (72. Mateusz Baszczok), Patryk Knura, Mateusz Kołodziejczyk, Kamil Kubala, Jarosław Marcisz, Krzysztof Masarczyk (77. Wojciech Franica), Patryk Pytlik (90. Szymon Kubala), Kamil Szałkowski. Trener: Robert Żbikowski.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~lubietrawe80 (5.174. * .129) 18.06.2017 15:38

No to fakt naprawdę jest tam dobre boisko. Do najlepszych jakościowo boisk zaliczyłbym jeszcze Pszów.

~obserwator1971 (188.137. * .176) 17.06.2017 12:28

Dobra murawa w Lyskach się zrobiła. Chyba jedna z lepszych w A-klasie oprócz Raszczyc i Bukowa.