Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rymer Rybnik przegrał na zakończenie sezonu z Naprzodem Rydułtowy [ZDJĘCIA]

Nie było niespodzianki w meczu Rymer – Naprzód. 

Rymer Rybnik przegrał na zakończenie sezonu z Naprzodem Rydułtowy [ZDJĘCIA]
Fot. Paweł Wengerski

Zakończyły się rozgrywki w II grupie katowickiej, klasy okręgowej. W ostatnie kolejce Rymer Rybnik podejmował na swoim terenie drużynę z Rydułtów i to goście byli faworytem tej potyczki. Spotkanie lepiej rozpoczęli jednak podopieczni Wiesława Bugdoła, którzy za sprawą trafienia Adriana Goduli już w 6. minucie wyszli na prowadzenie. Przyjezdni do remisu doprowadzili dopiero w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Po zmianie stron Naprzód szybko objął prowadzenie. W 50. minucie na listę strzelców wpisał się Sebastian Margeciok. Piłkarze Witolda Wawrzyczka swoją wyższość ostatecznie udokumentowali w samej końcówce, kiedy to Daniel Malgrab pokonał Michała Łagodę. Dzięki tej wygranej Naprzód Rydułtowy zakończył rozgrywki na miejscu 4. Rymer Rybnik został skalsyfikowany na pozycji 12. Zapraszamy do fotorelacji z tego spotkania.

Rymer Rybnik – Naprzód Rydułtowy 1:3 (1:1)
Bramki
: Adrian Godula (6.) – Sebastian Margeciok (45., 50.), Daniel Malgrab (90.)

Rymer: Michał Łagoda, Piotr Bednorz, Krzysztof Sierny, Rafał Herda, Marcin Moskal, Paweł Basik, Jakub Czarnecki, Artur Molęda, Mateusz Myler, Mateusz Marcol, Adrian Godula. Rezerwa: Mateusz Ciepły, Błażej Pyszny. Trener: Wiesław Bugdoł.

Naprzód: Kamil Jurecki, Mateusz Wolski, Dawid Klima, Patryk Margeciok, Adam Wita, Grzegorz Brzoska, Kamil Elias, Marcin Tlon, Łukasz Handschuh, Sebastian Margeciok, Sebastian Pielczyk. Rezerwa: Łukasz Pozimski, Jakub Przybyła, Mateusz Mazur, Daniel Malgrab. Trener: Witold Wawrzyczek.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].