środa, 16 października 2019

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

Łukasz Moneta bliski powrotu do Legii Warszawa

26.06.2017 18:56 | 2 komentarze | kozz

- Wiele wskazuje na to, że Łukasz Moneta wróci do Legii Warszawa. Mistrz Polski zamierza skorzystać z opcji wykupu i wyprzedzić innych konkurentów w wyścigu po skrzydłowego Ruchu Chorzów - czytamy na stronie sport.tvp.pl.

Łukasz Moneta bliski powrotu do Legii Warszawa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

O piłkarzu z Raciborza głośno zrobiło się podczas Młodzieżowych Mistrzostw Europy w których nasza reprezentacja delikatnie mówiąc nie popisała się. Jednak Moneta zagrał łącznie 165 minut i w meczu ze Szwecją wpisał się na listę strzelców. Jak czytamy w mediach raciborzaninem zainteresowana była połowa klubów polskiej ekstraklasy, a także grająca na zapleczu angielskiej Premier League drużyna Leeds United.

Obecnie 23-letni Moneta jest piłkarzem Ruchu Chorzów, który spadł do pierwszej ligi. W rozmowie z nami podkreślał, że chciałby dalej grać w ekstraklasie. Przypomnijmy, że raciborski piłkarz występował już w barwach Legii Warszawa, ale głównie w trzecioligowych rezerwach skąd trafił na wypożyczenie do Wigier Suwałki i następnie do Ruchu Chorzów. Aktualnie piłkarz przebywa na wakacjach i nie komentuje spraw związanych z piłkarskim zamieszaniem wokół jego osoby.