Sobota, 21 lipca 2018

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

Siatkarze z Radlina i Raciborza na topie w Myślenicach

06.07.2017 10:44 | 0 komentarzy | kozz

Bardzo dobrze zaprezentowała się para Jakub Bugajski/Beniamin Graniczny w Półfinałach MP Kadetów rozgrywanych w Myślenicach (Małopolskie). Drugie miejsce zajęła raciborska para Jakub Besz/Wojciech Szwed z AZS Rafako Racibórz.

Siatkarze z Radlina i Raciborza na topie w Myślenicach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zawodnicy z Radlina zajęli I miejsce w turnieju w którym uczestniczyło 15 najlepszych par plażowych z województw Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego i Podkarpackiego w kategorii kadeta (rocznik 2000 i młodsi).

Drugie miejsce zajęli siatkarze z KS AZS Rafako Racibórz Jakub Besz/Wojciech Szwed, którzy w drodze do finału pokonali wszystkich przeciwników doznając porażki w ostatnim meczu z parą Jakub Bugajski/Beniamin Granieczny (SK Górnik Radlin), których pokonali we wcześniejszej fazie turnieju.

Zawodnicy Górnika jak i Rafako dzięki czołowym miejscom awansowali do finałów MP, który zostanie rozegrany w Warszawie 18-19 lipca. W finałach wystartują po 4 najlepsze pary z 4 półfinałów.

O sile śląskiej siatkówki może świadczyć to, że w półfinałach w Myślenicach wystartowało 5 par z naszego województwa i to właśnie one uplasowały się na 5 pierwszych miejscach.

  1. Jakub Bugajski, Beniamin Granieczny (SK Górnik Radlin)
  2. Jakub Besz, Wojciech Szwed (KS AZS Rafako Racibórz)
  3. Kamil Konieczny, Jakub Kasprzyk (SK Górnik Radlin, Winner Czechowice Dziedzice)
  4. Dominik Teklak, Kacper Woźniak (AZS Częstochowa)
  5. Jakub Hazuka, Jakub Czyżowski (BBTS Bielsko Biała)