Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dąb Gaszowice lepszy w sparingu od Naprzodu Rydułtowy [ZDJĘCIA]

W środę na stadionie w Rydułtowach rozegrano mecz kontrolny pomiędzy beniaminkiem IV ligi - GKS Dąb Gaszowice, a czołową drużyną klasy okręgowej w minionym sezonie - Naprzodem Rydułtowy.

Dąb Gaszowice lepszy w sparingu od Naprzodu Rydułtowy [ZDJĘCIA]

Lepszy okazał się czwartoligowiec prowadzony przez trenera Zdzisława Marszolika, który mimo, że przegrywał 1:0, wygrał spotkanie 4:2. Dla zespołu z Gaszowic dwie bramki strzelił Beniamin Pyszny, a po jednej Paweł Wieczorek i Przemysław Stebel. Dla ekipy z Rydułtów trafił Mateusz Kołodziejczyk, który wraca po latach do Naprzodu i Grzegorz Brzoska. Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem ze strony kibiców, co można oznaczać głód piłki wśród fanów lokalnego futbolu. Sezon rusza za niespełna miesiąc.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ffhuiy (94.254. * .32) 14.07.2017 05:26

Gnyp grał, Michalski na wakacjach. Brózdy i Szewczyka też na sparingu nie było

~Uhab (79.189. * .169) 14.07.2017 02:39

A gdzie są Michalski i Gnyp ?! Jedyni którzy tam są odkąd zaczęło być głośno o Gaszowicach ...

~mistrz (188.146. * .182) 13.07.2017 21:05

A gdzie G Brózda się podziewa?

~Ffhuiy (79.138. * .68) 13.07.2017 20:57

Gaszowice glownie w pierwszej polowie sprawdzaly mlodziezowcow z Rybnika, jeśli jednak ŚZPN podejmnie decyzje ze w 4 lidze musi grać tylko 1 młodzieżowiec to Szymura, Pyszny, Kraśniewski i Mandrysz wystarczą. 2 ludzi Dab sprawdzał tez z 3 ligi, wiec glupot nie piszcie ze w 4 lidze są wszyscy tak mocni.

gyniuś 13.07.2017 14:08

Lepszy żeby sie Kołodziejczyk został w tej Kobyli ,bo gdzie by już nie grał zawsze były z nim problemy -gwiazdorzenie - mogą sobie ze śledziem oczy wydrapać .

~Atomek (188.137. * .150) 13.07.2017 12:08

Byłem na meczu i jeżeli Gaszowice chcą się utrzymać w IV lidze to z tym składem będą miały bardzo ciężko, z nowych twarzy nikt się nie wyróżniał. Ktoś wie kto odszedł z Gaszowic?