Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rezerwy ROW 1964 Rybnik wygrały w pucharze Polski

Podopieczni Dariusza Widawskiego okazali się lepsi od ZRB Noster.

Rezerwy ROW 1964 Rybnik wygrały w pucharze Polski
Fot. row1964rybnik.com

W pierwszej rundzie walki o puchar Polski na poziomie Śląskiego ZPN – rezerwy ROW 1964 zagrały z ekipą ZRB Noster. Rybniczanie wygrali 1:0, po bramce zdobytej już w 1. minucie meczu. Jej autorem był Piotr Kwoska. Zespół z Rybnika składał się w całości z juniorów, których prowadzi trener Dariusz Widawski. Mecz II rundy obędzie się prawdopodobnie 30 sierpnia. Jak można przeczytać na oficjalnej stronie klubu, przeciwnik nie jest jeszcze znany.

ZRB Noster – ROW 1964 II Rybnik 0:1 (0:1)
Bramka
: Piotr Kwoska (1.)
ROW II: Łubik – Pięta, Barteczko, Jurczyk, Bieniek, Makselon, Zawiślak, Mosz, Mnochy, Kwoska, Kaczmarzyk.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].