Poniedziałek, 11 grudnia 2017

imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

RSS

11.08.2017 09:56 | 0 komentarzy | (ak)

Nowy sezon piłkarski nabiera właściwego rytmu. Po wakacyjnej przerwie na lokalne boiska wracają zespoły IV ligi, okręgówek oraz A i B klasy. Podczas długiego, świątecznego weekendu odbędzie się 115 ligowych spotkań. Zapraszamy do lektury.

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 12/15.08.2017
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Zapowiedź III kolejki (11/13.08.2017)

  • ŁKS Łódź – MKS Kluczbork (pt 17:00)
  • Warta Poznań – ROW Rybnik (pt 17:45)
  • Radomiak Radom – Rozwój Katowice (pt 18:30)
  • GKS Jastrzębie – Błękitni Stargard (sb 17:00)
  • Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo (sb 17:00)
  • Grabarnia Kraków – Siarka Tarnobrzeg (sb 17:30)
  • Wisła Puławy – Legionovia Legionowo (sb 18:00)
  • Olimpia Elbląg – Gwardia Koszalin (nd 17:00)
  • Stal Stalowa Wola – GKS Bełchatów (nd 17:00)

III liga – grupa 3 (PZPN)

Zapowiedź II kolejki (12.08.2017)

  • Miedź Legnica II – Polonia Głubczyce (sb 15:00)
  • Falubaz Zielona Góra – Gwarek Tarnowskie Góry (sb 16:00)
  • Stal Brzeg – Unia Turza Śląska (sb 17:00)
  • Pniówek Pawłowice – Piast Żmigród (sb 17:00)
  • Ruch Zdzieszowice – Stal Bielsko-Biała (sb 17:00)
  • Lechia Dzierżoniów – Ślęza Wrocław (sb 17:00)
  • Górnik Zabrze II – Zagłębie Lubin II (sb 17:00)
  • Rekord Bielsko-Biała – Skra Częstochowa (sb 17:00)
  • Polkowice – Stilon Gorzów (sb 18:00)

Zapowiedź III kolejki (15.08.2017)

  • Unia Turza Śląska – Lechia Dzierżoniów (wt 17:00)
  • Polonia Głubczyce – Rekord Bielsko-Biała (wt 17:00)
  • Zagłębie Lubin II – Pniówek Pawłowice (wt 17:00)
  • Gwarek Tarnowskie Góry – Ruch Zdzieszowice (wt 17:00)
  • Stilon Gorzów – Stal Brzeg (wt 17:00)
  • Górnik Zabrze II – Ślęza Wrocław (wt 17:00)
  • Stal Bielsko-Biała – Miedź Legnica II (wt 17:00)
  • Piast Żmigród – Falubaz Zielona Góra (wt 17:00)
  • Skra Częstochowa – Polkowice (wt 18:00)

IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Zapowiedź I kolejki (12/13.08.2017)

  • Wilki Wilcza – Unia Racibórz (sb 17:00)
  • Bytomski Sport – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00)
  • Czaniec – Kuźnia Ustroń (sb 17:00)
  • Radziechowy-Wieprz – Lędziny (sb 17:00)
  • Goczałkowice – Tyski Sport II (sb 17:00)
  • Beskid Skoczów – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00)
  • Spójnia Landek – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00)
  • Dąb Gaszowice – Decor Bełk (nd 17:00)

Klasa okręgowa – grupa 2 (Śl. ZPN)

Zapowiedź I kolejki (12/13.08.2017)

  • Slavia Ruda Śląska – Zaborze (sb 11:00)
  • Raszczyce – Łabędy (sb 17:00)
  • Przyszłość Ciochowice – ROW Rybnik II (sb 17:00)
  • Tęcza Wielowieś – Jedność Przyszowice (sb 17:00)
  • Orzeł Mokre – Drama Zbrosławice (nd 16:00)
  • Rachowice – Nędza (nd 17:00)
  • Silesia Lubomia – Rymer Rybnik (nd 17:00)
  • Unia Książenice – Naprzód Rydułtowy (nd 17:00)

Klasa okręgowa – grupa 3 (Śl. ZPN)

Zapowiedź I kolejki (12/13.08.2017)

  • Krzanowice – Przyszłość Rogów (sb 17:00)
  • Rafako Racibórz – Forteca Świerklany (sb 17:00)
  • Płomień Połomia – Krzyżanowice (sb 17:00)
  • Granica Ruptawa – Naprzód Czyżowice (sb 17:00)
  • Radziejów-Popielów – Zameczek Czernica (sb 17:00)
  • Naprzód Zawada – Odra Wodzisław Śląski (sb 18:00)
  • Naprzód Borucin – Polonia Marklowice (nd 15:00)
  • Gwiazda Skrzyszów – Naprzód Syrynia (nd 17:00)

A klasa (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź I kolejki (12/13.08.2017)

  • Buków – Pszów (sb 17:00)
  • Gorzyce – Zawada Książęca (sb 17:00)
  • Tworków – Brzezie (nd 14:00)
  • Kornowac – Lyski (nd 14:00)
  • Kobyla – Studzienna (nd 14:00)
  • Turza Śląska II – Gaszowice II (nd 14:00)
  • Pietrowice Wielkie – Nowa Wieś (nd 14:00)
  • Chałupki – Rudy (nd 15:00)

Zapowiedź II kolejki (15.08.2017)

  • Lyski – Buków (wt 17:00)
  • Pszów – Gorzyce (wt 17:00)
  • Rudy – Studzienna (wt 17:00)
  • Nowa Wieś – Kobyla (wt 17:00)
  • Chałupki – Kornowac (wt 17:00)
  • Gaszowice II – Tworków (wt 17:00)
  • Brzezie – Pietrowice Wielkie (wt 17:00)
  • Zawada Książęca – Turza Śląska II (wt 17:00)

A klasa (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź I kolejki (12.08.2017)

  • Radlin – Wilchwy (sb 17:00)
  • Kamień – Ochojec (sb 17:00)
  • Żory – Chwałowice (sb 17:00)
  • Gołkowice – Łaziska (sb 17:00)
  • Orzepowice – Bełk II (sb 17:00)
  • Jejkowice – Boguszowice (sb 17:00)
  • Czerwionka – Gotartowice (sb 17:00)
  • Szczejkowice – Baranowice (sb 17:00)

Zapowiedź II kolejki (15/16.08.2017)

  • Radlin – Szczejkowice (wt 11:00)
  • Wilchwy – Ochojec (wt 17:00)
  • Gotartowice – Kamień (wt 17:00)
  • Łaziska – Orzepowice (wt 17:00)
  • Jejkowice – Gołkowice (wt 17:00)
  • Chwałowice – Czerwionka (wt 17:00)
  • Baranowice – Boguszowice (wt 17:00)
  • Bełk II – Żory (śr 18:00)

B klasa (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź I kolejki (12.08.2017)

  • Gamów – Owsiszcze (sb 17:00)
  • Zabełków – Rogów II (sb 17:00)
  • Rzuchów – Nieboczowy (sb 17:00)
  • Markowice – Adamowice (sb 17:00)
  • Jankowice – Górki Śląskie (sb 17:00)
  • Pawłów – Kuźnia Raciborska (sb 17:00)
  • Czyżowice II – Ocice Racibórz (sb 17:00)
  • Ruda Kozielska – Krzyżkowice (sb 17:00)

Zapowiedź II kolejki (15.08.2017)

  • Markowice – Gamów (wt 14:00)
  • Rogów II – Rzuchów (wt 14:00)
  • Górki Śląskie – Zabełków (wt 14:00)
  • Owsiszcze – Krzyżkowice (wt 14:00)
  • Ocice Racibórz – Pawłów (wt 14:00)
  • Adamowice – Czyżowice II (wt 14:00)
  • Nieboczowy – Ruda Kozielska (wt 14:00)
  • Kuźnia Raciborska – Jankowice (wt 14:00)

B klasa (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź I kolejki (12.08.2017)

  • Rowień – Rogoźna (sb 17:00)
  • Dębieńsko – Godów (sb 17:00)
  • Palowice – Jankowice (sb 17:00)
  • Stanowice – Czuchów (sb 17:00)
  • Polaris Żory – Mszana (sb 17:00)
  • Jastrzębie-Bzie – Niewiadom (sb 17:00)
  • Grabownia-Golejów – Szeroka (sb 17:00)
  • Krostoszowice – Forteca Świerklany II (sb 17:00)

Zapowiedź II kolejki (15.08.2017)

  • Godów – Palowice (wt 17:00)
  • Czuchów – Rogoźna (wt 17:00)
  • Jankowice – Rowień (wt 17:00)
  • Szeroka – Dębieńsko (wt 17:00)
  • Stanowice – Polaris Żory (wt 17:00)
  • Mszana – Jastrzębie-Bzie (wt 17:00)
  • Niewiadom – Krostoszowice (wt 17:00)
  • Forteca Świerklany II – Grabownia-Golejów (wt 17:00)

Czytaj podobne