Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Kobyli gorąco. Płomień prowadził 2:0, ale wygrała Studzienna [ZDJĘCIA]

Podopieczni trenera Grabinioka walczyli do samego końca, żeby wywieźć z Kobyli trzy punkty i się to udało.

W Kobyli gorąco. Płomień prowadził 2:0, ale wygrała Studzienna [ZDJĘCIA]

W meczu 1. kolejki raciborskiej A klasy spotkały się dwie drużyny, które w minionym sezonie realnie miały szansę na awans do klasy okręgowej. Awansu nie było, więc w nowym sezonie ponownie te dwie drużyny starły się na szczeblu A klasy. Lepiej odnaleźli się gospodarze prowadząc 1:0 po golu Tomasza Lemiesza. Płomień przed przerwą podwyższył na 2:0, a autorem trafienia był Kamil Szałkowski. Studzienna przebudziła się po przerwie. Kontaktową bramkę zdobył Jacek Świerczyński, a siedem minut później wyrównał Adrian Rosik, który wraca do piłki nożnej, łącząc jednocześnie przygodę z futbolem amerykańskim w Raptors Racibórz. Decydujący cios na kwadrans przed końcem meczu zadał doświadczony Wojciech Pytlik i Studzienna zainkasowała pierwszy komplet oczek w sezonie.

LKS Płomień Kobyla - LKS Studzienna 2:3 (2:0)

Tomasz Lemiesz 26., Kamil Szałkowski 36. - Jacek Świerczyński 54., Adrian Rosik 61., Wojciech Pytlik 76.

Kobyla: Stanisław Cyfka - Paweł Bezuch, Patryk Organista, Jarosław Marcisz (85. Patryk Szyra), Patryk Knura, Mateusz Gawron, Grzegorz Gawron, Tomasz Lemiesz, Patryk Pytlik, Mateusz Sowa, Kamil Szałkowski. Trener: Mirosław Pniewski.

Studzienna: Rafał Koczwara - Wojciech Pytlik, Konrad Świstowski, Denis Abramczyk (70. Damian Grabowski), Nathan Przybyła, Adrian Rosik (90. Patryk Gurk), Wojciech Grabiniok (80. Mateusz Janik), Franiciszek Heflinger, Norbert Lipicki, Marcin Psota, Jacek Świerczyński (65. Damian Botorek). Trener: Wojciech Grabiniok.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].