środa, 20 września 2017

imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

RSS

13.09.2017 13:13 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący materiał zawiera bardzo dużo ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w drużynach raciborskiej i rybnickiej A klasy.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2017 (część 2)
Adrian Rosik wznowił przygodę z lokalnym futbolem w barwach LKS Studzienna
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa (Podokręg Racibórz)

LKS Studzienna

Przybyli: Rafał Koczwara (Silesia Lubomia), Nathan Przybyła (Zgoda Zawada Książęca), Kacper Korczok (Unia Racibórz – z drużyny juniorów), Adrian Rosik i Damian Botorek (wolni zawodnicy), Łukasz Kubalik (z drużyny juniorów).

Ubyli: Krzysztof Złoczowski (Tworków), Sławomir Pytlik (Kornowac), Dawid Marcinek i Armin Bohm (Owsiszcze), Bartosz Biernacki (nie wznowił treningów).

LKS Buk Rudy

Przybyli: Paweł Swoboda (Sokół Chwałęcice), Szymon Oczko (Zwonowice), Szymon Uwara, Patryk Radler, Kasper Piontek i Mikołaj Okulicki (z drużyny juniorów).

Ubyli: Jakub Kazaniecki (Nędza), Artur Kręcisz (Zuch Orzepowice).

LKS Lyski

Przybyli: Grzegorz Stachowiak (Naprzód Rydułtowy), Marcin Kisiel (Polonia Niewiadom), Łukasz Wojaczek (Zwonowice), Adrian Wysłucha i Rafał Sapek (Naprzód Zawada II), Przemysław Konsek (Bieńkowice).

Ubyli: Dawid Machoczek (Jedność Jejkowice), Sebastian Urbaś (kontuzja).

TS Górnik Pszów

Przybyli: Konrad Reś (Unia Turza Śląska II).

Ubyli: Dawid Broda (Czarni Gorzyce).

GKS Dąb Gaszowice II

Przybyli: Mateusz Mrozek (Silesia Lubomia), Wojciech Rudek (wznowił treningi).

Ubyli: Rafał Mandrysz i Kamil Warnicki (wyjazd za granicę), Karsten Bugdol (nie wznowił treningów), Roman Wiesiołek (zakończył grę).

KS Kornowac

Przybyli: Wojciech Błaszczyk (Polonia Marklowice), Sławomir Pytlik (Studzienna), Sławomir Bugla, Dawid Dzierżęga i Marcin Pochcioł (Naprzód Krzyżkowice), Marek Pawełek (Cyprzanów).

Ubyli: Paweł Skatuła (Silesia Lubomia), Marcin Miłek (Kokoszyce), Wojciech Gembalczyk i Samuel Wrobel (nie wznowili treningów).

LKS Płomień Kobyla

Przybyli: Mirosław Pniewski (trener), Tomasz Lemiesz (Krzyżanowice), Łukasz Pozimski (Naprzód Rydułtowy).

Ubyli: Robert Żbikowski (trener), Mateusz Kołodziejczyk (Naprzód Rydułtowy), Paweł Wystyrk (kontuzja).

LKS Brzezie

Przybyli: Dawid Juraszek (Krzanowice).

Ubyli: Martin Waga (kontuzja), Patryk Tobiasz (nie wznowił treningów).

LKS Czarni Nowa Wieś

Przybyli: Leszek Mańka (trener), Kamil Dziok (Naprzód Rydułtowy), Bartłomiej Surma (Radziejów-Popielów).

Ubyli: Dominik Pluta (trener), Krzysztof Seemann (Naprzód Rydułtowy), Michał Gwioździk (Polonia Marklowice), Artur Pietrek (nie wznowił treningów).

LKS Zgoda Zawada Książęca

Przybyli: Paweł Czogalla i Denis Gruszka (Raszczyce), Patryk Romanowski (Rymer Rybnik), Adam Baron (Tworków), Tomasz Sobeczko i Tomasz Badura (wolni zawodnicy).

Ubyli: Tomasz Piwowarczyk (Raszczyce), Nathan Przybyła (Studzienna).

LKS Unia Turza Śląska II

Przybyli: Patryk Kocur (Polonia Marklowice), Łukasz Hetmaniok (wznowił treningi), Miłosz Sierny i Szymon Plewka (z drużyny juniorów).

Ubyli: Przemysław Pawliczek (Polonia Marklowice).

KS Czarni Gorzyce

Przybyli: Krzysztof Marek (Krzyżanowice), Dawid Broda (Górnik Pszów), Radosław Strączek (Wypoczynek Buków), Dawid Juzek (Przyszłość Rogów II), Paweł Adamczyk (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Rafał Jęczmionka (wznowił treningi).

Ubyli: Błażej Dzierżawa (Raszczyce), Bartosz Ochyj (Górnik Pszów II).

LKS Wypoczynek Buków

Przybyli: Kamil Nowak (Naprzód Syrynia), Kamil Zychma (Odra Centrum Wodzisław Śląski), Adam Polak i Grzegorz Polak (Chałupki), Rafał Materzok (Strzelec Rzuchów), Bogusław Sitko (Sokół Chwałęcice), Kamil Mucha i Mariusz Kubiniok (wolni zawodnicy).

Ubyli: Wojciech Klimek i Roman Bindacz (Krzyżanowice), Radosław Strączek (Czarni Gorzyce), Mateusz Brzezny (Wojnowice).

LKS Chałupki

Przybyli: Dominik Biły, Adam Janik i Radosław Pradelok (Krzyżanowice), Paweł Jurek (Inter Krostoszowice), Kevin Kaczor i Michał Gabor (Bohumin – z drużyny juniorów), Krzysztof Gugała (wolny zawodnik).

Ubyli: Łukasz Chlebisz (Polonia Łaziska), Artur Zalewski (Wicher Wilchwy), Adam Polak i Grzegorz Polak (Wypoczynek Buków).

LKS Tworków

Przybyli: Łukasz Tolpa (Unia Racibórz), Krzysztof Złoczowski (Studzienna), Marcin Rossa i Kamil Biela (Owsiszcze), Marek Besz, Dawid Hain, Dennis Kustos, Marek Pytlik, Michał Sala i Janusz Sala (z drużyny rezerw), Jakub Klimaszka (z drużyny juniorów).

Ubyli: Adam Jachimowicz (Zameczek Czernica), Łukasz Musioł (Krzyżanowice), Tomasz Wardęga (Raszczyce), Piotr Święty i Robert Kaszny (Krzanowice), Adam Baron (Zgoda Zawada Książęca).

LKS Start Pietrowice Wielkie

Przybyli: Tomasz Śliwiński i Marcin Kozub (Cyprzanów), Wojciech Sochacki (Ocice Racibórz), Jakub Moc (Odra Opole – z drużyny juniorów), Tomasz Kopiec (wznowił treningi), Florian Nieborowski, Aleksander Modła i Patryk Tyrała (z drużyny juniorów).

Ubyli: Robert Niewiera (Krzanowice), Rafał Fojcik (Raszczyce), Leszek Nieckarz i Paweł Bednarz (Pawłów), Jakub Olbrich (nie wznowił treningów).


Czytaj podobne