Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Finał mistrzostw Polski skuterów wodnych w Rybniku

Na zbiorniku Zalewu Rybnickiego odbędzie się ciekawa impreza.

Finał mistrzostw Polski skuterów wodnych w Rybniku

W tym roku, finał mistrzostw Polski skuterów wodnych odbędzie się w Rybniku. Jego organizatorem jest sekcja motorowodna Moto H2O Rybnik przy Yacht Clubie Rybnik przy współpracy z Polskim Związkiem Motorowodnym i Narciarstwa Wodnego.
Impreza odbędzie się w sobotę, 16 września. Zawodnicy będą startować z nabrzeża Yacht Clubu Rybnik i terenu Fundacji EDF. Uczestnicy będą rywalizować o tytuł w 5 klasach: Jet Modified, Runabout Spark Stock, Runabout Stock, Runabout Limited, Runabout Open.
Gospodarzy imprezy reprezentować będzie 5 zawodników. W zawodach wezmą udział zawodnicy z całej Polski, a także z Niemiec, Austrii, Czech oraz Litwy. Dla kibiców organizatorzy przygotowali sporo atrakcji. Treningi rozpocznają się o godzinie 9:30, start zawodów przewidziano na godz. 11.30.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].