Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piotr Hauder znalazł zatrudnienie w nowym klubie

38-letni wodzisławski szkoleniowiec, który w ostatnich latach prowadził kluby na poziomie nawet II i III ligi został zatrudniony przez zespół z klasy okręgowej.

Piotr Hauder znalazł zatrudnienie w nowym klubie

Hauder ostatnio był szkoleniowcem trzecioligowej Unii Turza Śląska. Przy sprzyjających okolicznościach udało się mu utrzymać turski klub w III lidze. Początek sezonu w wykonaniu jego piłkarzy był jednak fatalny. Unici przegrali pod jego wodzą cztery mecze. Na korzyść trenera działał tylko fakt, że trzy z tych meczów to były spotkania z rywalami, którzy obecnie przodują w tabeli. Czara goryczy jednak się przelała po meczu z rezerwami Zabrza i szkoleniowiec został bezrobotny. Zastąpił go Józef Dankowski.

Naprzód 46 Zawada wystartował podobnie źle jak Unia Turza Śląska tylko, że dwa poziomy niżej. Piotr Hauder przede wszystkim ma za zadanie wyciągnąć Zawadę z dolnych rejonów tabeli klasy okręgowej.

Dzisiaj szkoleniowiec poprowadzi pierwszy trening, a w sobotę zadebiutuje na ławce w wyjazdowym meczu z Rafako Racibórz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].