środa, 25 listopada 2020

imieniny: Erazma, Katarzyny, Beaty

RSS

Epidemia na Śląsku:

Trwa konkurs na „Logo roku”. Zagłosuj na Rymer Rybnik

28.09.2017 08:16 | 0 komentarzy | pm

Działacze KS Rymer Rybnik proszą o głosy w konkursie. 

Trwa konkurs na „Logo roku”. Zagłosuj na Rymer Rybnik
Fot. KS Rymer Rybnik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

– Zwracamy się z gorąca prośbą o wsparcie KS Rymer Rybnik w konkursie na logo roku. Obecnie zajmujemy drugie miejsce, tracąc do lidera niecałe 500 głosów. Jest nim Falubaz Zielona Góra - potentat żużlowy i medialny – mówi Mirosław Górka, prezes Rymera. – Chcąc jeszcze bardziej zainteresować naszym znakiem mieszkańców Rybnika, a może i nawet całej Polski, przygotowaliśmy kilkanaście filmowych kadrów z wplecionym logo Rymera Rybnik. Świadomie wybraliśmy filmy akcji. Ciekawe, czy wszyscy odgadną tytuły i głównych bohaterów? – dodaje Górka, zachęcając do głosowania, które zajmuje chwilę i jest bezpłatne.
Zagłosować można TUTAJ. Głosy można oddawać do soboty, 30. września br.

Opinie ekspertów o logo Rymera Rybnik
Wojtek Polak - Akuma101
Piękny i zarazem prosty, dobrze zaprojektowany znak! Najbardziej urzekło mnie skrojone na miarę liternictwo w monogramie, które zawiera w sobie nutę nowoczesności. Bardzo cieszy fakt, że projekt autorski rebrandingu został doceniony i w końcu wykorzystany przez władze klubu – oby więcej takich działań na polskim rynku!

Jarek Żubka - Kiwigroup
Bardzo udany rebranding pokazujący, że przygotowanie znaku wymaga wszechstronnej analizy. Przemysłowe dziedzictwo klubu/regionu podane w prostej funkcjonalnej formie. Atutem jest także fajnie wyprowadzony „świat marki” co można zaobserwować w serwisie polskielogo.net.