Czwartek, 19 października 2017

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

RSS

08.10.2017 14:40 | 0 komentarzy | (ak)

Fatalne warunki pogodowe często przeszkadzają młodym piłkarzom w zmaganiach rundy jesiennej. Bardzo dużo meczów rozgrywanych jest na grząskich boiskach, dlatego każdy zdobyty punkt cieszy podwójnie. Sprawdź bieżące wyniki, aktualne tabele oraz zapowiedzi kolejnych spotkań.

TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trampkarze C1 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Wyniki IX kolejki (07.10.2017)

  • Gorzyce – Żory II 2:3 (1:1)
  • Świerklany – Bełk 5:3 (3:3)
  • Forteca Świerklany – Odra Centrum Wodzisław Śląski II 0:7 (0:1)
  • Jedłownik – Szczerbice (mecz przełożony na 25.10.2017, śr 17:30)

Wynik zaległego meczu VI kolejki (04.10.2017)

  • Odra Centrum Wodzisław Śląski II – Żory II 4:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śl. II92532:6
2.Jedłownik71925:6
3.Żory II91834:20
4.Świerklany81026:28
5.Gorzyce91028:33
6.Szczerbice8924:24
7.Forteca Świerklany9917:34
8.Bełk9014:49

Zapowiedź X kolejki (14.10.2017)

Odra Centrum Wodzisław Śląski II – Jedłownik (sb 10:00), Szczerbice – Gorzyce (sb 10:00), Żory II – Bełk (sb 10:00), Świerklany – Forteca Świerklany (sb 14:30).


Trampkarze C1 – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki VI kolejki (05/06.10.2017)

  • Pszów – Borucin 5:2 (1:0)
  • Krzanowice – Gracz Lyski 3:2 (1:2)
  • Rudy – pauza

Wynik zaległego meczu IV kolejki (02.10.2017)

  • Gracz Lyski – Rudy 10:0 (7:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Krzanowice51331:7
2.Gracz Lyski51028:4
3.Pszów5616:17
4.Borucin5610:32
5.Rudy402:27

Zapowiedź VII kolejki (14.10.2017)

Gracz Lyski – Borucin (sb 10:00), Rudy – Krzanowice (sb 10:00), Pszów – pauza.


Trampkarze C1 – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Mecze VI kolejki (09/17.10.2017)

  • Studzienna – Rzuchów (pn 16:30)
  • Rudnik – Gaszowice (mecz przełożony na 17.10.2017, wt 16:30)
  • Markowice – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rudnik41036:4
2.Markowice4919:17
3.Studzienna4512:9
4.Gaszowice4421:10
5.Rzuchów403:51

Zapowiedź VII kolejki (13/14.10.2017)

Rzuchów – Gaszowice (pt 16:00), Markowice – Rudnik (sb 9:00), Studzienna – pauza.


Trampkarze C1 (Podokręg Rybnik)

Wyniki IX kolejki (07.10.2017)

  • Skrzyszów – Rogoźna 7:0 (2:0)
  • Rój – ROW Rybnik II 2:3 (1:2)
  • Gołkowice – Książenice 7:0 (4:0)
  • Chwałowice – Rymer Rybnik 3:2 (2:0)
  • Jastrzębie-Bzie – Orzepowice (mecz przełożony na 17.10.2017, wt 16:30)

Wynik zaległego meczu VI kolejki (05.10.2017)

  • Książenice – Skrzyszów 5:7 (4:3)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.ROW Rybnik II82452:8
2.Gołkowice82158:10
3.Rymer Rybnik91648:33
4.Chwałowice91320:35
5.Skrzyszów81231:25
6.Rój81021:17
7.Orzepowice71013:17
8.Książenice8945:39
9.Jastrzębie-Bzie736:38
10.Rogoźna8010:82

Zapowiedź zaległych meczów VII kolejki (10.10.2017)

Jastrzębie-Bzie – Książenice (wt 16:00), Rój – Gołkowice (wt 16:00).

Zapowiedź X kolejki (14.10.2017)

Rój – Orzepowice (sb 10:00), Skrzyszów – Chwałowice (sb 10:00), Jastrzębie-Bzie – Rogoźna (sb 10:00), Gołkowice – ROW Rybnik II (sb 10:00), Rymer Rybnik – Książenice (sb 10:00).


Czytaj podobne