Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Gamowie problemy kadrowe. Porażka goni porażkę

Trzecioligowiec z Gamowa przeżywa kryzys i przegrywa mecz za meczem.

W Gamowie problemy kadrowe. Porażka goni porażkę

UKS Gamów składa się głównie z miejscowych dziewczyn. W poprzednich sezonach zawsze notowany był jako trzecioligowy średniak - raz udało się wygrać innym razem mecz był przegrany. Teraz patrząc na same wyniki jest gorzej niż źle. Ostatnie przegrane z rezerwami SWD Wodzisław Śląski 0:17, rezerwami ROW-u Rybnik 0:13 czy 0:7 z Polonią Poraj pokazują, że pewna era w Gamowie dobiega końca. O sytuacji i problemach kadrowych mówi nam opiekun drużyny Alojzy Pieruszka. - Zdarza się, że mecze rozgrywamy w siedem lub osiem dziewczyn, innym razem musimy rezygnować z meczów wyjazdowych, bo jest mało piłkarek. Główną przyczyną jest koniec dobrego rocznika, który tworzył trzon zespołu. Część piłkarek jest na studiach, część szykuje się do matury, a te starsze postanowiły zakończyć granie. Nowością, a jednocześnie problemem dla nas jest połączenie dwóch grup trzeciej ligi, przez co mamy do rozegrania więcej meczów, a przy małolicznej kadrze kończy się to takimi kiepskimi wynikami. Nie byliśmy przygotowani do takiego systemu rozgrywek i stąd tak liczne porażki. Z tym się musieliśmy liczyć, że przyjdzie taki słabszy sezon. Planujemy rozegrać rundę jesienną do końca i zimą zastanowimy się czy warto kontynuuować grę w tym sezonie. Jednocześnie zachęcam dziewczyny z regionu, które chciałyby grać u nas i pomóc osiągać lepsze rezultaty - powiedział opiekun ekipy z Gamowa.

MIEJSCEDRUŻYNAMECZEPUNKTYBRAMKI
1.Jaskółki Chorzów82445-3
2.Gimnazjum Istebna82237-2
3.ROW Rybnik II92131-9
4.SWD Wodzisław Śląski II91741-8
5.Polonia Bytom81649-9
6.MKS Myszków91619-12
7.Czarni Sosnowiec II91330-12
8.AKS Mikołów91319-22
9.Polonia Tychy71218-12
10.Górnik Bobrowniki Śląskie81121-27
11.Polonia Poraj9710-28
12.Gwarek Ornontowice9714-46
13.UKS Gamów834-66
14.Bory Pietrzykowice8110-40
15.Stradom Częstochowa805-57

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].