Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Grzegorzowice najlepsze w powiatowym Tymbarku U-10

Drużyna z Grzegorzowic kat. U-10 będzie reprezentować powiat raciborski w rozgrywkach wojewódzkich ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Grzegorzowice najlepsze w powiatowym Tymbarku U-10

W Pietrowicach Wielkich drużyna U-10 z Grzegorzowic czekała na swój finał powiatowego ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

  • Grzegorzowice - Pawłów 6:0
  • Tworków - Pietrowice Wielkie 2:3
  • Grzegorzowice - Pietrowice Wielkie 9:3
  • Pawłów - Tworków 3:2
  • Grzegorzowice - Tworków 2:0
  • Pawłów - Pietrowice Wielkie 2:0

Skład Grzegorzowic: Dominik Bzinkowski, Adrian Kałus, Karol Krybus, Bartosz Rumpel, Piotr Wallach, Dawid Waniek i Łukasz Weihser.

- Wszyscy cieszą się zwycięstwem. Puchar odebrał kapitan drużyny. Chłopcy skakali z radości, przekazując sobie puchar z rąk do rąk, każdy chciał go choć na chwilę potrzymać. Zanim puchar trafi do gabloty szkolnej, każdy choć na jeden dzień, będzie mieć go u siebie w domu. Nie dziwię się, to zaszczyt i duma wygrać turniej, a jeszcze większa reprezentować powiat na zawodach wojewódzkich. Apetyt jednak rośnie, przed naszymi orłami kolejne zmagania. To jeszcze nie koniec - mówi Grażyna Kwiecień.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].