Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kolejna porażka Odry Centrum

Odra Centrum Wodzisław przegrała 1:2 wyjazdowe spotkanie ze Spójnią Landek. To już 5 porażka podopiecznych Bartłomieja Sochy w tej rundzie. 

Kolejna porażka Odry Centrum

Odra może i przeważała, zwłaszcza w pierwszej połowie, ale co z tego, skoro jej piłkarze nie potrafili znaleźć sposobu na bramkarza Spójni.

Sytuacja wodzisławian zaczęła się komplikować w 28. minucie, kiedy podanie Mieczysława Sikory wykorzystał Marcin Habdas, który płaskim uderzeniem pokonał bramkarza Odry.

W 60. minucie na 2:0 podwyższył Sikora, który wykończył książkową kontrę gospodarzy. Kilka chwil później Odra chwyciła kontakt, kiedy rzut karny za zagranie ręką wykorzystał Bartłomiej Sikorski, ale to było wszytsko na co podopiecznych Bartłomieja Sochy było w tym meczu stać. 

Odra przegrała drugi mecz z rzędu, a piąty w tym sezonie i spadła na 7. pozycję w ligowej tabeli. 

Spójnia Landek - Odra Centrum Wodzisław 2:1

Bramki: Habdas (25.), Sikora (60) - Sikorski (68. k)

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~domksodra (91.214. * .18) 30.10.2017 12:35
oceniono 5 razy
-1
Zgłoś

jak wytrzezwiejesz to zadzwoń to twojego klubu wtedy dowiesz się ze nazywa się apn a nie mks

~mksodra (188.137. * .57) 29.10.2017 20:27
oceniono 5 razy
1
Zgłoś

Jaką macie bezczelność nazywać się ``Odrą `` ? ;)
ODRA jest tylko jedna była i będzie ! MKS !
Wy tylko pieniędzy chcecie od miasta nic więcej ;)
Taki bogaty klub a przegrywa ? Możecie se kupić takich zawodników ,że o jejku ...
Wstyd !!
ODRA WODZISŁAW miała kibiców i zawsze ich będzie mieć !
A wy 4 liga i taki wstyd dla Wodzisławia przyjedzie dwóch emerytów z trąbkami jak na hokeju i wstydu robią .....

~grim (83.4. * .18) 29.10.2017 18:31

gargamelowi odbiło po dwóch wygranych i znowu szuka zaczepki.Ciekawe czy za niedlugo będzie taki mądry ,panie redaktorze.

~borok (155.133. * .181) 29.10.2017 17:58
oceniono 7 razy
3
Zgłoś

do@zigi co za odra to jest prywatny folwark p. Z odra była jedna chyba brakło kasy dla seniorów z dotacji należałoby podnieść skłądkę w folwarku a żeby można było wypłacić wypłaty dla przegrywających

Zigi 29.10.2017 17:30
oceniono 6 razy
-4
Zgłoś

No cóż, życie, wiecznie wygrywać nie można, ale bądźmy dobrej myśli, chłopaki na pewno podniosą się w następnym meczu. Czy wygrywasz, czy nie, ja i tak kocham Cię, w sercu moim Odra Wodzisław! Natomiast ujadacze z APNu Bogdanowice dupa cicho! Psy szczekają, a karawana jedzie dalej!

~op (91.214. * .18) 29.10.2017 15:36
oceniono 7 razy
-3
Zgłoś

trudno było oczekiwać co rok awansu Do komentujących-dobrze że APN jedłownik wygrywa ale to jest jednak poziom rozgrywek gminnych Nie dla was salony

PiekarzBogdan 29.10.2017 15:20
oceniono 6 razy
2
Zgłoś

Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda głupio przegranych meczy :(

Dobrze, że Odra Wodzisław wczoraj zwyciężyła przy Bogumińskiej!

anonimus 29.10.2017 14:09
oceniono 6 razy
2
Zgłoś

Oj jo joj ,aż się wierzyć nie chce ,najbogatszy klub w IV lidze i przegrywa mecze.

~lokalnypatriota (188.137. * .42) 29.10.2017 13:28
oceniono 7 razy
3
Zgłoś

Tylko nie Odra! Odra jest tylko jedna i pan Z. z jego kliką nie ma z nią nic wspólnego.