Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Minuta ciszy dla działacza LKS Tworków i wygrana w Kobyli [ZDJĘCIA]

Mecz raciborskiej A klasy pomiędzy Płomieniem Kobyla, a LKS-em Tworków rozpoczął się od minuty ciszy dla zmarłego w piątek Huberta Gruda, 46-letniego aktywnego działacza klubu z Tworkowa.

Minuta ciszy dla działacza LKS Tworków i wygrana w Kobyli [ZDJĘCIA]

Niedzielny mecz toczył się w fatalnych warunkach atmosferycznych. Silny porywisty wiatr i opady deszczu nie pomagały piłkarzom w sprawnym rozegraniu meczu. Lepiej w tych warunkach odnaleźli się przyjezdni z Tworkowa, a konkretnie Wojciech Podolak, który po 30 minutach cieszył się z dwóch trafień. Jeszcze przed przerwą goście powiększyli przewagę na 3:0, a autorem gola była Dominik Groński. Ekipa z Tworkowa pod koniec drugiej części meczu zadała jeszcze jeden cios, a na 4:0 podwyższył Marek Fojcik. Płomień z Kobyli stać było tylko na honorowe trafienie Kamila Szałkowskiego w trzeciej minucie dolicznego czasu gry. Tworków po kiepskim początku pnie się w tabeli raciborskiej A klasy i jest już czwarty ze stratą sześciu punktów do lidera z Gorzyc. Październik dla tworkowików był świetny. W czterech ostatnich meczach odnotowali cztery zwycięstwa, strzelili 20 goli tracąc zaledwie 3.

LKS Płomień Kobyla - LKS Tworków 1:4 (0:3)

Kamil Szałkowski 90.+3. - Wojciech Podolak 23., 30., Dominik Groński 43., Marek Fojcik 83.

Żółte kartki: brak

Płomień Kobyla: Łukasz Pozimski - Paweł Bezuch, Wojciech Franica, Grzegorz Gawron, Mateusz Gawron (45. Kamil Szałkowski), Jarosław Marcisz (85. Szymon Kubala), Tomasz Lemiesz (72. Kamil Wieczorek), Patryk Organista, Patryk Pytlik, Mateusz Sowa, Kamil Knura (80. Patryk Szyra). Trener: Mirosław Pniewski.

LKS Tworków: Marek Świrzewski - Marek Besz, Marek Fojcik, Dominik Groński, Edward Kowalczyk, Andrzej Miensopust, Wojciech Podolak (87. Jakub Klimaszka), Marek Pytlik (82. Dennis Kustos), Łukasz Tolpa, Krzysztof Złoczowski, Piotr Złoty. Trener: Marek Besz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].