Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Turniej szachowy DFK

W poniedziałek 30 października w Tworkowie odbył się Turniej Szachowy DFK.

Turniej szachowy DFK

Rozegrano 7 rund po 10 minut na partię dla każdego zawodnika. Wszyscy uczestnicy poczęstowali się pizzą, napojami oraz słodkimi wafelkami. Dla najlepszych były puchary i nagrody. Turniej został sfinansowany przez DFK Tworków oraz DFK Krzyżanowice ze środków VDG Begegnungsstättenarbeit.

Wyniki:

Karegoria OPEN:

 1. Wojtek Grzegorz
 2. Kucharski Paweł
 3. Gołąbek Piotr

Kategoria dziewcząt:

 1. Siegmund Paulina
 2. Wądołowska Paulina
 3. Cycon Julia

Kategoria chłopców rocznik 2006 i starsi:

 1. Tlon Michał
 2. Jeziorski Paweł
 3. Żbik Maksymilian

Kategoria chłopców rocznik 2007, 2008 i 2009:

 1. Kogut Jakub
 2. Stuchły Wiktor
 3. Strzelczyk Arkadiusz

Kategoria chłopców rocznik 2010 i młodsi:

 1. Zygar Jakub
 2. Beczica Wojtek
 3. Piechula Emanuel
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].