Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Forteca ze Świerklan pewnie pokonała MKS Radziejów [ZDJĘCIA]

Sporo bramek zobaczyli kibice, którzy wybrali się na mecz do Świerklan. 

Forteca ze Świerklan pewnie pokonała MKS Radziejów [ZDJĘCIA]
Fot. Michał Gołda

W 13. kolejce zmagań w klasie okręgowej, do Świerklan przyjechał MKS 32 Radziejów. Kibice, którzy przyszli na to spotkania na pewno się nie nudzili. Obie drużyny z impetem rozpoczęły walkę o ligowe punkty. Już w 10. minucie miejscowi prowadzili po trafieniu Pawła Gryta. Dwie minuty później, po golu Artura Sobali, był remis. Po kolejnych 180 sekundach gospodarze ponownie prowadzili. Tym razem na listę strzelców wpisał się Tomasz Steleblak. Jeszcze przed przerwą do siatki trafił Damian Getler i obie drużyny schodziły na przerwę przy prowadzeniu miejscowych 3:1. Po zmianie stron Forteca szybko podwyższyła na 4:1 i później kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku, by ostatecznie cieszyć się z 3 pkt.
Po tym meczu Forteca jest 9. W ligowej tabeli, MKS znajduje się cztery oczka niżej. Zapraszamy do fotorelacji z tego spotkania.

Forteca Świerklany – MKS 32 Radziejów 4:1 (3:1)
Bramki
: Paweł Gryta (10.), Tomasz Steleblak (15.), Damian Getler (25.), Krzysztof Janowicz (50.) – Artur Sobala (12.)

Forteca: Błażej Byczek, Szymon Uliarczyk, Tomasz Juraszek, Paweł Sudoł, Szymon Pękała, Damian Getler, Tomasz Zmuda, Maciej Kasprzak, Tomasz Steleblak, Karol Mrowiec, Paweł Gryta. Rezerwa: Arkadiusz Hertmanowski, Patryk Wita, Mateusz Wiącek, Robert Peterko, Maciej Konsek, Łukasz Mura, Krzysztof Janowicz.

MKS: Marek Lipowicz, Dawid Kudzielko, Rafał Pokorny, Mateusz Stajer, Tomasz Kowalczyk, Sebastian Urbaś, Łukasz Dzierżęga, Arkadiusz Haterski, Krzysztof Błędowski, Artur Sobala, Łukasz Sobala. Rezerwa: Michał Rudny, Krzysztof Cyran, Filip Bukowiec, Szymon Kasprzak.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].