Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Studzienna "w dychę" ograła Tworków [ZDJĘCIA]

W XIV kolejce raciborskiej A klasy doszło do ciekawej konfrontacji Tworkowa ze Studzienną. Ci pierwsi wykazywali zwyżkę formy, ci drudzy jej obniżenie. 

Studzienna "w dychę" ograła Tworków [ZDJĘCIA]

Studzienna prowadzona przez grającego trenera Wojciecha Grabinioka po efektownej wygranej 7:0 z Wypoczynkiem Buków doznała dwóch porażek. Z liderem rozgrywek Czarnymi Gorzyce (1:4) i z minimalnie wzmocnionymi rezerwami Unii Turza Śląska (3:4). Przyszło jej się zmierzyć w meczu wyjazdowym z Tworkowem, który wygrał ostatnie cztery mecze. Oba zespoły miały jednak coś wspólnego. Zarówno Studzienna jak i Tworków przegrały mecze z Gorzycami. Zanosiło się na ciekawy i wyrównany pojedynek i taki też był, aczkolwiek jeszcze przed przerwą Studzienna grała w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Norberta Lipickiego. Od 41. minuty siły na boisku nie były już tak wyrównane, a w doliczonym czasie pierwszej połowy gola dla gospodarzy zdobył Andrzej Miensopust. Studzienna walczyła jednak, żeby nie doznać trzeciej porażki z rzędu. Przyspieszyła nieco tempo i wyrównała, gdy piłkę do własnej bramki skierował Dominik Groński. Choć liczebnie siły nadal nie były równe, to trudno było wskazać kto gra o jednego zawodnika mniej. Pod koniec spotkania przyjezdni ryzykując stratę gola podeszli do przodu, czego efektem był rzut karny i bramka Wojciecha Pytlika. Osłabiona Studzienna objęła prowadzenie i dowiozła je do końcowego gwizdka zapisując cenne trzy punkty na swoim koncie.

LKS Tworków - LKS Studzienna 1:2 (1:0)

Andrzej Miensopust 45.+2. - Dominik Groński 57.-sam., Wojciech Pytlik 85.

Żółte kartki: Wojciech Podolak, Marek Pytlik, Dennis Kustos, Piotr Złoty - Konrad Świstowski, Nathan Przybyła, Wojciech Pytlik.

Czerwone kartki: Norbert Lipicki (41. Studzienna)

Tworków: Marek Świrzewski - Marek Besz, Marek Fojcik, Dominik Groński, Edward Kowalczyk, Andrzej Miensopust, Wojciech Podolak, Marek Pytlik, Łukasz Tolpa (84. Jakub Klimaszka), Krzysztof Złoczowski, Piotr Złoty. Trener: Marek Besz.

Studzienna: Rafał Koczwara - Wojciech Pytlik, Denis Abramczyk, Nathan Przybyła, Damian Botorek (45.+2. Konrad Świstowski), Wojciech Grabiniok (80. Damian Grabowski), Franciszek Heflinger, Mateusz Janik (90. Jacek Świerczyński), Norbert Lipicki, Marcin Psota, Grzegorz Wicha. Trener: Wojciech Grabiniok.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].